Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok a kutyussal?...

Mit csinálnátok a kutyussal? Menhely?

Figyelt kérdés

5 éve van a családnál a kutyus, de most kiderult,hogy a kislany allergia ra (1 eves).

Az orvos szerint azonnal el kell tavolitani a kutyat?

Felraktam netre, de nem fiatal már, nem kell senkinek. Mit csinalhatunk?Menhely?



2016. nov. 12. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd több helyen, esetleg fajtamentéssel vedd fel a kapcsolatot, hogy segítsenek hirdetni, ugyanezt a közeletekben lévő menhellyel is meglépheted. Nem tudom merrefelé laksz, de Sopron környékén segíthetek hirdetni, ha adsz képet, infókat és elérhetőségeket.
2016. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Ausztria
2016. nov. 12. 19:08
 3/77 A kérdező kommentje:
Parom keddig adott haladekot utana "O intezi".
2016. nov. 12. 19:10
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
Írj üzenetet, ha gondolod, feldobom pár facebook csoportba,
2016. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsétlen állatnak is vannak érzései. Olyan lesz neki, mintha például téged anyádék intézetbe adtak volna mikor fiú gyermekük is születik.
2016. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
25%
Pff... Gyógyszert is lehet szedni az allergiára.
2016. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Emberek, teljes mértékben igazatok van, de nem hiszem, hogy a kérdezőn (és a kutyán) segíteni fog, ha nekiálltok bántani a családot a döntésük miatt.

2016. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan képek lennétek egy kisdedet allergia elleni (szteroidos) gyógyszeren felnevelni!?

Nem, nem olyan, mint egy másik gyerek miatt... pl. Nem fog a fiú tesó miatt asztmás rohamot kapni.

Gondolom egyértelmű, hogy a gyerek az első, és nem a kutya! Mármint normális embereknél.

Nem elaltatni akarja, hanem gazdit keresni neki!

Tessék, lehet jelenteni!

2016. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
39%

Persze, csak a babucikababucika számít, meg az ő fantasztikus varázslatos gyerekkora, az állat nem érző lény, kidobhatjuk az erdő mellé is.


Nekem is vannak állataim, és amikor megvettem őket, eldöntöttem, hogy a következő (google szerint ennyi évet élnek) 7-10 évben gondoskodok róluk, nem nyírom ki meg adom tovább.

2016. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
4. Nem tudok valamiert uzenetet irni. Nagyon lassu itt a net, lehet azert.
2016. nov. 12. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!