Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet venni valahol még a...

Lehet venni valahol még a régi fajta chappi kutyatápot?

Figyelt kérdés
Van egy új fajta valami 30%-os de a kutyám ezt nem szereti.

2016. nov. 12. 19:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Figyi állj le .. Nem jókedvemből adom ezt a tápot neki ..

Amúgy meg szokott kapni az én ételemből is, ha marad .. Bár sokszor nekem se jut ..

2016. nov. 13. 13:04
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Akkor keress neki olyan gazdát aki rendesen tudja tartani, és nem megmérgezi meg eü gondokat okoz neki, csak mert neki "kutya kell"
2016. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Menj a jó büdös francba te sehonnai gazdag bunkó pesti köcsög !!

Örülök, hogy jól élsz, megvan mindened mert anyádék kinyalják a valagadat is !!

Csak tudod akinek nincs anyja se senkije a kutyán kívül annak nehezebb ezt egyedül megoldania !!

De Ti ezt úgysem értitek .... Na pá ..

2016. nov. 13. 16:26
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

Aki nem tudja a kutyának az alap életminőséget megadni, és ebbe az oltás, chip, rendes eledel mind-mind benne van, az ne tartson kutyát. De ezt a marha egyszerű logikát nem érted, gratulálok.

De nyugodtan etesd méreggel a kutyát, gondolom ilyenkor is kint van a hidegben. Hihetetlen ez a falnak megy az ember, de akkor is igaza van mentalitás. Nincs igazad, akármennyire is úgy érzed. Járj utána a dolgoknak, teremtsd meg a minimumot, utána akarj kutyát. Addig max plüssöt tarts.

2016. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

:'DD Vicces gyerek vagy te:D Képzeld nincs kertes házam, így nyilván nincs kint a kutya:) Amúgy nem is tudtam, hogy az állat eledel gyártók eladhatnak mérget tápként:) Ez igazán megható:')

Komolyra véve a szót .. Egyszobás panelban élek a kis Kincsemmel, naponta 3x leviszem összesen 3-4 órát/nap. Megvannak az oltásai, amit évente ismétlek. Chipje is van, bolha-kullancs ellen is védekezünk, negyedévente féregtelenítem és képzeld, még ivartalanítva is van:) Rengeteg szeretetet kap tőlem és próbálom megadni neki minden tőlem telhetőt, de amikor már annyira nem marad pénze az embernek, hogy maga is margarinos kenyeren él, akkor nem lehet mit tenni, de tudom, hogy ezért is én vagyok a szar, mert kimertem hozni a menhelyről egy kutyát és nem a legjobb táppal etetem:) sajnálom:)

2016. nov. 14. 00:42
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
OK, nincs sok pénzed, de a Chappi akkor is kifejezetten szar táp, elég megnézni az összetevőket. Mennyiért szoktad venni, mekkora kiszerelésben? Hány kilós a kutya? Esetleg ajánlanánk mást hasonló árban, ha tudunk.
2016. nov. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15kilósba veszem 350/kg-os áron, Kutyesz 10kg, 6 éves szuka.
2016. nov. 14. 14:15
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
350 Ft/kg áron állateledeles boltban (nem mindegyikben, meg kell keresni, hol árulnak) tudsz venni fagyasztott húst a kutyádnak. Csirke minden alkatrészét, belsőségeket, stb. Sokkal jobb lenne ezzel etetni, és nem is drágább.
2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Na jó, de annak a húsnak a 70 százaléka víz, abból egy kilónak az energiatartalma a harmada-negyede a tápnak, szóval ez így messze nem ugyanannyiba kerül.


Igazából a 300 forinttal nehezen lehet versenyezni. Én szívem szerint a Brit Premium alá nem mennék (pedig annak is csak a neve prémium...) és az is majdnem 500 forint egy kiló.

2016. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Van egy kis gond ..

Allergiás az összes szárnyas húsra ..

2016. nov. 14. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!