Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nagytestű kutya lenne...

Melyik nagytestű kutya lenne nekem a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

-A kóbor macskákat elüldözze a kertből

-A westiemmel joban legyen

-Ne legyen "túl" drága...

-"Félelmetes" legyen,azaz őrizze a házat:D

Fajtatisztát szeretnék.


2010. ápr. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
német dog?
2010. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A dog szelíd és örülhetsz ha él 8 évet. Kérdező menj a menhelyre mert ezek a nagy kutyák nem olcsók és sok bajuk lehet ha rossz helyről veszed.
2010. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Minek fajtatiszta ha azt sem tudod milyet akarsz? Annyira utálom mikor valaki csak villogni akar h neki fajtatiszta kutyája van.. Bezzeg pénzt azt nem szán rá! Szánalmas!
2010. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajtatisztának kinéző menhelyi kutya? Megnézed hogy félelmetesnek nézzen ki, megmondják h a macskákkal kijön e(tesztelik őket szval tutira megmondják neked), nem drága és azt mondhatod fajtatiszta mindenkinek, ha neked ez jó.
2010. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi számít túl drágának? Fajtatiszta, egészséges kutyák 100.000ft körül vannak. És a nagy testűek mindenképpen "drágábbak" mert több kaja, több gyógyszer stb...

Amik elsőre beugranak az a dog, schnauzer, kuvasz, újfundlandi, bernáthegyi...

2010. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem válaszd a boxert az enyémnek van egy westie haverja és jól kijönnek és jó házőrző is és még a madarakat is kergeti nem csak a macskát:)
2010. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is a boxeren gondolkoztam..valószínűleg az lesz,de szétnézek a menhelyen is:) Köszönöm a normális válaszokat
2010. ápr. 29. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Németjuhászhoz mit szolnál?

am itt van egy link nézd meg.

[link]


ezek is "fajtiszta" németjuhászok,

de am minden kutya fajtiszta,

2010. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha,komoly hárözrőt akarsz,akkor valami juhászkutya féleség... közép-ázsia juhász,kaukázusi,kuvasz,komondor.

Vagyörző-védő fajták: amerikai bulldog,staffordshire terrier,dobermann (fázós), németjuhász (de csak jó helyről).

2010. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!