Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez önző?

Szerintetek ez önző?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan pólót csináltatni amin raja vannak a kutyáim és a macskáim a baratnőm szerint ez önző szerintetek? Én nagyon szeretem őket ők a mindenem.

14L


2016. nov. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem onzo. Kerdezd meg tole, hogy miert tartja onzosegnek, ha valaki a "szeretteit" viseli a polojan!
2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
irigy kutya a barátnőd.
2016. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen neki csak nyuszija van sosem volt kutyája így nem tudja milyen szeretni egy kutyát. :)

Köszi a válaszokat

2016. nov. 17. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi önző? Egy ok sem jut eszembe
2016. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A feltetlen szeretet nem tesz kulonbseget kutya/nyuszi kozott. Nem lehet az egyiket jobban szeretni a masiknal. Ne versengjetek!
2016. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem is vagytok barátnők...leszólod a nyusziját, ő meg a pólódat........Te csináltass pólót, ő meg a nyulat hadd szeretgesse. Állat, állat.
2016. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is siman csinaltatnek ilyen polot pedig van ferjem is 😀
2016. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi az önzőség.


Van pár állatod, lefotóztatod, rányomtattatod a pólóra, ennyi.


A kutyákat és a macskákat ez cseppet sem érdekli, nem azon a síkon gondolkodnak mint mi, talán fel se fogják hogy ők vannak a pólódon. (ha felfognák, akkor is inkább örülnének)


A barátnődnek meg semmi köze ahhoz, hogy mit hordasz.

2016. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnődnek értelmező szótárra lenne szüksége, mert vagy nem érti az önző, önzőség, önzés szavak jelentését, vagy csak én nem értem, mi van azon önző, hogy valaki pólóra, bögrére, akármire nyomtatja a kedvence képét. Nekem kulcstartóm van a korábbi kutyám kristályba lézerrel készített képmásával, miután meghalt, akkor csináltattam, így továbbra is "velem jön sétálni".


Szerintem pedig a barátnőd irigy. Vagy esetleg féltékeny rád, hogy jobban szereted nála az állataidat (ami megjegyzem, kissé már beteges is részéről).

2016. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, kérdezd meg tőle hogy pontosan mi a baja.


a) tisztáztok egy-két dolgot, ami megerősítheti a barátságotokat.


b) furdalja az oldalamat a kíváncsiság, nem értem mit is értett "önző" helyett (mivel nyilván másra gondolt, de vagy nem tudta hogy azt hogy is mondják, vagy ez tűnt divatosabbnak)

2016. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!