Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan tette túl magát...

Ki hogyan tette túl magát kedvence elvesztésén?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem elhunyt, de elvitte a volt férjem és soha többé nem látom. Nagyon hozzámnőtt. Tudom, egyeseknek csak egy kutya, engem sem ért a környezetem, de ő volt a társam, az első kutyám, szinte az egyetlen barátom. Minden percben rá gondolok, jobban szerettem az embereknél. Iszonyatosan fáj, hiányzik... A sírástól már néha fulldoklom, csak úgy rámjön. Mintha kiszakítottak volna egy darabot belőlem. Ő volt a fő feladatom, rá vigyáztam és miatta éltem túl a válást.
2016. nov. 17. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal el kellett altani a kutyám. Elég rossz érzés volt, de túlvészeltem. Nekem is ő volt az első kutyám, vele nőttem fel. Hiányzik még most is.
2016. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Ezek szerint ez egy hosszú folyamat lesz...
2016. nov. 18. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy ez igy durván hangzik, nagyon szerettem a kutyám félreértés ne essék, de azért nem volt annyira szörnyű mint ahogy azt leirtad.
2016. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!