Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miatt felakarnak...

A kutyám miatt felakarnak jelenteni. Mi a teendőm ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van két kutyám. Az egyik husky. Mindenki tudja ugyebár, hogy nagy a mozgásigénye ezért naponta viszem futni. Itthon éppen felújítás zajlik, ezért be volt zárva egy időre a kennelbe. Ezek után nagyon megsértődött (komolyan), szétszedte a kerítést és kiszökött. Ez a napokban többször is előfordult, pedig folyton javítjuk a kerítést, de ő újabb és újabb kiutakat talál. Nincs most keret arra hogy a kerítést is felújítsuk, ezért rendeltem kutyavillanypásztort és tegnap a házban aludt. Ma reggelre átjött a szomszéd néni hogy márpedig az én kutyám leölte 9 libáját, és nem hiszi el hogy nem ő volt. Ez az egyik sztori. A másik pedig hogy egy nőaz utcában azt állítja hogy őt és a gyerekét megtámadta, erre sincs bizonyítékuk, és amúgyis nagyon barátságos. Nem őt akarom védeni, de tudom hogy ezek az emberek hazudnak, és azt is hogy az is szabálysértés, ha a kutya az utcán van. De mit tudok csinálni ilyenkor? A legnagyobb gond az, hogy lefotózták amint az utcán van. Bár a képen nem az utca hanem egy füves terület látszódik. Fel lehet így is jelenteni minket?
2016. nov. 18. 16:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szerintem minden gazda a jót feltételezi a kutyájáról. :) de értem az álláspontodat teljesen, ma is bent aludt és a kertbe is pórázon vittem ki, szóval a mai nap eddig siker, de sajnos a kerítés csak hétfőn fog érkezni :/
2016. nov. 19. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!