Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát vennétek egy...

Milyen kiskutyát vennétek egy 6 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Olyan fajtát keresek ami jól bírja, hogy 6-7-8 órákat egyedül van.

2016. nov. 22. 16:26
 71/93 anonim ***** válasza:
92%

Az egész kérdés, teljesen értelmetlen, már az elejétől fogva provokatív, hagyjátok. Nem lesz ott semmilyen kutya! A kérdező egy gyerek.

Nagyon ráér és kedve volt egy kis felháborodást kelteni, az ostoba kiírásával és ezt még meg is tűzdelte néhányszor. No more comment

2016. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:
Salzburg mellett elünk, Salzburgi a tenyésztő.
2016. dec. 7. 07:20
 73/93 anonim ***** válasza:
70%
Mutatnál egy honlapot légyszi?
2016. dec. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 A kérdező kommentje:

Honlapot nem tudok, e-mail cimet tudok/tudnek adni. De mivel nem kutyát szeretnél csak kötöszködni, ezért Őt megkimélnem ettol.

De ha meglesz a kutyi egy képet lehet megosztok még róla :) Kellemes készülődést :)

2016. dec. 7. 09:59
 75/93 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, magam is Salzburgi vagyok, ráadásul kutyatenyésztő, de osztok-szorzok, senkit sem ismerek erre huskykkal, pedig eléggé sok tenyésztőt ismerek.
2016. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
95%
Végig olvastam. Ekkora üres agyu libat sem láttam jó ideje. Sajnálom a kutyát. Nem érdekel téged sem az, hogy gyerek mellé nem ajánlott, sem az, hogy az állítólagos tenyésztő egy szaporító. Grat az újabb elkényeztetett taknyos nevelesehez
2016. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. dec. 10. 13:43
 78/93 anonim ***** válasza:
81%
Kis csitri vagy, nem tudod mi az a felelősség. Gyereknek nem veszünk kutyát, főleg nem egy huskyt. Ugyis el lesz cseszve a kutya aztán megy az utcára vagy jobb esetben menhelyre. Meg a gyerek is ellesz cseszve biztos 15 éves lehetsz ..
2016. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, minek kikérni más véleményét ha nem hallgatsz ránk? Egybe hangzó vélemény, hogy a husky rossz választás pici gyerek mellé, de neked az kell, méghozzá egy szaporítótol.
2016. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
97%
Hm lehet egy féreg leszek de ha már ránk nem hallgatsz remélem abból majd tanulsz ha jól össze tépázza a kölyköd...
2016. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!