Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megoldás? Nem válok meg...

Mi a megoldás? Nem válok meg a kutyusomtól!

Figyelt kérdés

5 éve befogadtam az utcáról egy akkor 3-4 hónapos keverék (német juhászra és amerikai staffordshire terrierre hajaz)

kiskutyát. Tapasztalt kutyaimádó vagyok,a kiskutya egy kezesbárányként cseperedett a jó létben. Akkor már volt családom (anno a gyerekek 9 és 12 évesek voltak,a férjem is kutya bolond)


Semmi akadálya nem volt 5 éven keresztül az "elkutyásodásunknak" :D


Nos,azóta a jól nevelt Spurit (katya) a szüleim egyre jobban utálják.


A kutya jól nevelt,egészséges,tehát nem büdös és mikor a Szüleim itt vannak ügyelünk hogy az eb kicsit távol legyen tőlük,mivel utálják a kutyákat. Szegény eb életében nem ártott senkinek.

Megbeszéltük amikor Spurit befogadtuk hogy velük szolíd lesz a kutya de ne cirkuszoljanak mert nem jöhetnek. Ez eddig működött is.

Most hétvégén voltunk náluk. A gyerekek a szobában játszottak épp bementem hozzájuk és a nagyobbik mikor le akará venni a társast a szekrényről jegyzeteket talált.

A kutya adatai,lehetséges fajták amik keveredtek benne azok adatai,a kutyával töltött időnk időpontonként stb. Aztán a lap alján hogy mikor nem vagyunk otthon,mikor tehetik el láb alól kb. Mennyi patkány méreggel minden rajta volt. És egy dátum 2013.05.30. Majd folytatom felirattal. Tehát már 3 éve halálos veszélyben van a kutyám!

Nagyon mérges vagyok! Meg akarom szakítani velük a kapcsolatot örökre!!

Mit tegyek?


UI.: Bocsi a hibákért és hogy hosszú lett.


2016. nov. 23. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy nem hiszem el, hogy van ilyen, de igazából azt se hinném, hogy van olyan, aki egy gyereket megerőszakol, aztán mégis. Azért tűnik valószerűtlennek, mert a normalitástól ez valami elképzelhetetlenül távol van, de hát van még pár ilyen dolog.
2016. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2016. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!