Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 hónapos kutyám rendszerese...

A 7 hónapos kutyám rendszeresen bepisil, bekakil. Mi lehet a baja? (lent)

Figyelt kérdés
már 7 hónapos és kb hetente 3x bespisil, de vannak olyan időszakok amikor 1 hétig nem pisil be.3 óránként viszem le,vizet csak akkor kap amikor eszik.Amikor bekakil 100% hogy hajnalba vagy kora reggel felkel és beszarik.Tudja hogy lent kell elvégezni a dolgát és fent nem szabad.Ennek ellenére bepisil utána pedig elbújik nehogy kikapjon érte,szinte reszket a félelemtől hogy leszidjuk érte.Reggel 7 kor viszem el elsőnek.Kezdek gyanakodni arra hogy van valami baja mert egy 7 hónapos kutyának ki kéne bírnia 3-nál több órát.Mindenki engem hibáztat érte hogy még nem szobatiszta.Általában amikor pisilnie kell odamegy az ajtóhoz és sír,bökdösi a pórázát,de van amikor csak bemegy a szobába és bepisil utána meg sumákol.

2016. nov. 24. 20:33
 1/5 anonim válasza:
Ahol már elvégezte a dolgát ott moss fel fertőtlenítős vízzel és vidd el állatorvoshoz. Vagy a köldök pórázt tudom még ajánlani.
2016. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köldök póráz? Az meg micsoda és mire jó?
2016. nov. 27. 00:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a szőnyegből is kiszedi a szagot a fertőtlenítős víz?
2016. nov. 27. 00:56
 4/5 anonim válasza:
Nekem kiszedte a szönyegből is. A köldök póráznak az a lényege, hogy az egyik végét rá rakod a kutyus nyakörvére a másik végét meg a te nacidra és miközben csinálod a dolgot figyeled a kutyát ha elkezd szaglászni, forgolódni akkor azonnal indulás le, ha kint elvégzi a dolgát nagy dícséret és juti.
2016. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kutyám(Bella) úgy lett szobatiszta hogy mikor láttuk hogy a lakásba piszkít megfogtuk a tarkóját (úgy hogy 4 lába ne legyen a földön) és kivittük egy bizonyos helyre ahol biszkíthat.Minden alkalommal megcsináltuk vele.Ha esetleg nem láttuk mikor piszkít,akkor pech volt.Mindig elkell kapni ha csinál valami rosszat.Utána hiába szidod nem tudja miért.Hallotam olyat aki bele nyomja za orrát a kutya kakijába pisijébe és leszidja.Nem ez nem jó.Ha megfogod a grabancát nem fáj neki csak nem érdzi jl mgát hogy nincs négy lába a földön.
2017. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!