Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell megtanulnia egy...

Miket kell megtanulnia egy kutyának ahhoz hogy ne ő legyen a falkavezér hanem a gazdája, vagy a gazájának mit kell tennie?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozni vele és nevelni. Ha egyedül nem megy, - rengeteg ezzel foglalkozó oldal van a neten, vagy könyvek - kutyasuliba vinni, vagy házhoz járó kiképző segítségét kérni.
2016. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudnál példának pár ilyen internetes oldalt? Köszi a választ!
2016. nov. 24. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 24. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez elég értelmes cikk:


[link]

2016. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak is.
2016. nov. 24. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az első is :) Visszavonom, szerintem amit utoljára linkeltem - haziallat.hu - elég beteg, túl szigorú szerintem. Nem kell minden betűjét készpénznek venni ám. Ha a saját kutyád nevelése miatt érdeklődsz, komolyan, ha nem vagy biztos magadban, egy kutyaiskola sokat segíthet nektek.
2016. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kutyaiskola tényleg jó ötlet... a Cerberost én sem ajánlom... tőlük van a cikk is.
2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenképp. :) Sajnos kutyaiskola nincs a közelben, a város meg túl messze van...
2016. nov. 24. 22:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cikk baromság. Nem attól leszel falkavezér, hogy te eszel először és soha nem akkor játszol vele, amikor ő akarja. Attól leszel falkavezér, hogy határozott vagy és következetes. Szabályokat hozol és azokat betartatod minden esetben. Ha neked ezekbe a szabályokba belefér, hogy ő eszik előbb, az is oké. Ha nem, az is oké. A lényeg, hogy követelőzni ne engedd. Ha a kutya hajnali négykor úgy dönt, hogy ő reggelit akar MOST azonnal, vagy ha erőszakosan koldul, amikor esztek, az nem elfogadható. Ugyanúgy, ha aranyosan odahozza nektek a labdájat és ti éppen játszani akartok, az oké. Ha erőszakosan a képetekbe nyomja és nem tudjátok elküldeni, ha éppen más dolgotok van, az nem fér bele. Ha nektek oké, hogy ő megy ki előttetek a kapun, az rendben van. Ha kiszalad és nem tudjátok visszahívni, amint nyílik a kapu, akkor a kutya viseli a nadrágot. (Egyébként biztonságosabb, ha rá van szoktatva, hogy ti mentek ki előbb a kapun, de falkavezér nem ettől leszel.)
2016. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!