Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi gazdik! Mennyi ideig...

Mudi gazdik! Mennyi ideig elég nektek 15 kg kutyatáp?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 16:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és ha esetleg valaki dog chow-val eteti, akkor melyik fajta kell a kölyöknek, és melyik a felnőttnek?
2010. ápr. 30. 16:56
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
nincs mudim, de a táp oldalán rajta van, hogy egy napi adagja x kg-os kutyának mennyi ;)
2010. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg, de majd átböngészem.:) és úgy hónapra leosztva nektek meddig tart?
2010. ápr. 30. 17:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 mudim és nekik egy hónapra elég ennyi táp. :)

Anyukámnak mudikeveréke van, és dog chowt eszik és egyszerű kölyköknek valót kap 1 éves koráig.

2010. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Mi Diamond Maintenance-t etetünk 18kg-s kiszerelésben vesszük és évente valamivel több mint 2 zsák fogy. (mondjuk kb: 2 év alatt eszik meg 3 zsákkal)

1 mudink van. Az ajánlott mennyiségnek kb: a felét kapja mert az összes kaját beleszálolom amit megeszik és hát mindig akad 1-2 falat itt is - ott is (arról nem beszélve, hogy ha agyonütöm akkor is talál az utcán "néhány falatot"), néha házikoszt + napi fogtisztító vagy csont...

2010. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

2 év alatt nem 3 hanem 5 zsák... :-)

2010. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, az én mudijaim Orijent esznek és sajna túl kevés nekik az az adag ami a zacskóra van írva, sokkal több kell nekik belőle, mert nagyon elevenek.
2010. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne ess abba a hibába, mint én. :) Bármit is adsz majd enni neki, először kis kiszerelést vegyél. Nagyot csak akkor, ha már tudod, hogy szereti a kutyád, nem megy a hasa tőle, stb. Én úgy jártam, hogy megvettem a nagy zsák Dog Chow-t, aztán kiderült, hogy nem vált be, mindkét kutyámnak ment tőle a hasa, így el kellett ajándékoznom. Azóta tudom, hogy ha valamit először veszek, először kis kiszerelés és ha bevált, akkor jöhet a nagy. :)
2010. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
17:16 a kutyának meg lehet tanítani hogy ne szedje fel a dolgokat kint. Elég veszélyes lehet számára... Meg a nassoltatás sem jó az egészségnek meg a nevelésnek sem.
2010. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ó, igen, köszönöm, ez eszembe sem jutott. mármint, hogy lehet, hogy nem lesz jó neki, és akkor kidobtam egy csomó pénzt... :)
2010. ápr. 30. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!