Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi gazdik! Mennyi ideig...

Mudi gazdik! Mennyi ideig elég nektek 15 kg kutyatáp?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 16:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és még annyit hadd kérdezzek, hogy ha nem vált be a dog chow, utána mivel kezdtél etetni?
2010. ápr. 30. 17:25
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mudikáimnak a Royal canin (hasmenés) meg az Acana (sovány) nem vált be. :(
2010. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

17:16 vagyok.

Az én mudim viszont bármit megeszik...

(bármilyen tápot, főtt ételt, felvágottat, pékárut vagy gyümölcsöt... szó szerint bármit, még a kölesgolyót is imádja...) viszont egyáltalán nem féltékeny (még a kajára sem), még nem kapott olyan kaját amit nem evett meg...

Az utcai evésről talán le lehetne szoktatni (volt már próbálkozás "valaki" az eszegető helyén erősen borsos falatokat szórt ki... és megette! tüssögött köhécselt közben de az útolsó morzsáig felfalta! Soha semmi baja nem volt... ha valamit még Ő nem eszik meg akkor a többi kutyát sem engedjük a közelébe. Persze ha időben észreveszem, hogy elindul a "falatozó körútjára" akkor rászólok és velem marad, de 1 pillanat alatt ott van...)

2010. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
és, mit nem szabad adnom neki, ha házikosztot adok. mert itt ám nagyon sok okos ember mond tanácsokat (mármint rokonok), de nincs kutyájuk...:S azt hallottam nem szabad csirkenyakat, a rokonok meg azt mondták, hogy abból a legtöbbet. ötletek, hogy mit igen, és mit nem?
2010. ápr. 30. 18:07
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan arra gondoltam, hogy el lesz kényeztetve, elhízik és azt hiszi bármikor megkaphatja amit kér, és nem lesz tőle egy nyugodt evésed nem arra hogy féltékeny lesz....

Az én mudijaim is imádnak enni és majdnem mindent megesznek és nekik sem kottyant meg a bors a csaliban, épp ezért mivel tisztelnek, egyszerűen csak rájuk szóltam és megszokták. Ugye nem gondolod komolyan hogy ez természetes és jó dolog hogy mindent megeszik kint? Mi van ha megmérgezi magát? A legjobb kutya a mudi de azért nem varázsló hogy tudja ezt a kaját most épp nem szabad megenni mert halálos. Nem rég volt is olyan eset ahol valaki direkt megmérgezte a kint sétáló kutyákat... Nem piszkálni akarlak csak a mudik sorsát különösen a szívemen viselem.

2010. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szabad neki csikre nyakat, csak gondold meg mennyi hús van azon... Hát nem sok.
2010. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kis kiszereléses vagyok. :) Happy Dog-ot kapnak most a kutyáim. Meg szoktak nekik adni farhátat, csirkenyakat, de csak enyhén fűszerezve. Porcogót, rizst, tököt. Néha konzervet is, de azt csak ritkán. Meg szárított, préselt marhabőr műcsontot.
2010. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
és milyen zöldségek, gyümölcsök?
2010. máj. 1. 14:38
 19/19 anonim ***** válasza:

Zöldségből nem szabad: káposzta, bab, kukorica, borsó, gomba, hagyma (levesbe belefőzheted, csak magát a hagymát ne add oda neki). Semmi olyan, ami puffaszt. A krumplit is szokták mondani, de a rosttartalma jó béltisztító hatású, jó, ha kap 1-2 szemet megfőzve, felkockázva mittomén, havi 1x.

Gyümölcsből nem szabad: szőlő, mazsola, és elég sok kutyánál a szilva brutális szorulást okoz.

Mehet még túró, tojás, natúr joghurt, kefír, olajos magvak is.

2010. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!