Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sokára kapok kutyust,...

Nem sokára kapok kutyust, tudtok olyan oldalt, ahol akár DIY-os "kutyahelyet" lehet csinálni, vagy bármi ezzel kapcsolatos ötletek találhatók? 15/l

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 09:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Yorkie lesz, ha ez segít! :)
2016. nov. 29. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire gondolsz konkrétan... elég neki egy puha pokróc, egy műanyag vagy fonott kosárkában.
2016. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. "Kutyasarkot" szeretnék neki csinálni, de fogalmam sincs milyet, meg hogyan. Ha van ilyen oldal, vagy tipp, annak az ötletét várom! :)
2016. nov. 29. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék. :) De amúgy felesleges ilyenekkel vacakolni (persze, tudom, hogy jó érzés, mert már várod a kutyust). :) A mi kutyánk hirtelen csöppent ide, a legelső játéka egy konyhai törlőruha, aminek a közepére van kötve egy csomó :D, azzal alszik, hurcibálja mindenhová. A saját kezem által készített kötött játékát le se tojja. :D

2016. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a konyharuhás nagyon jó ötlet!

Még jöhetnek válaszok! :)

2016. nov. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!