Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyet válasszak?

Szerintetek milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy kis kutyust.Megsporoltam a pénzt es ideje már venni egyet tavaszra. Nos mivel nem tudok dönteni ezért a ti velemenyeitekre vagyok kíváncsi de csak POZITIV választ szeretnék.

Olyan kutyát szeretnék ami nyugodt és jatszos. Ami birja a telet és nem annyira hangos. Kb olyan személyisége legyen a kutyának mint amilyen nekem van:pörgős,vicces,mozgekony

Inkább a nagyobb szőrű kutya fajtákat szeretem mint pl. a szamojéd ,husky,shiba inu,akita inu,malamut de ezek sajnos nem hozzám valok.

Tudnátok a felsorolt kutyakhoz hasonlót ?



2016. nov. 29. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerre nyugodt és pörgős? Sokat vársz egy kicsit attól a kutyától, vagy ez, vagy az. Ha nyugodt kutya kell, akkor az nem fog veled kilométereket rohangálni, ha pörgősre vágysz, akkor tényleg le kell fárasztani, hogy ne zajongjon, szökdössön stb. Mennyi a keret rá? Mert fajtatiszta kutya 100+, esetleg örökbe is fogadnál? Fajtamentők?
2016. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egyenlőre fajtiszta szóval 30-40ezer.

Mondjuk pörgősebb.

2016. nov. 29. 21:17
 3/20 anonim ***** válasza:
jó tanács. Szánhúzót és ősi fajtát ne vegyél. Nagyon meg kell nevelni őket, és elég drágák is. Nem első kutyának valók és főleg nem gyereknek.
2016. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt írta az első válaszoló, hogy 100ezer alatt nem kapsz fajtatiszta kutyát. 30-40 ezer kevés lesz rá.
2016. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
30-40 ezer?? :DDD na ne viccelj egy akita, sihiba 500 000ft körül van, egy husky 200 000ft, ha csak fajtiszta kelll hogy legyen (az az kutya) akkor menj egy menhelyre és fogadj örökbe, ha fajTAtiszta kell akkor gyűjtögess még, még egy labi és goldi is minimum 100K
2016. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam fajtiszta nem fajtatiszta.
2016. nov. 29. 21:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Na de akkor mondotok olyan kutyafajtat?😊
2016. nov. 29. 21:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak pozitív választ vársz? Nehogy kipukkadjon a kis zsugori álomvilágod?

30-40 ezerért egy beteges, bocsi, de nyomorék kutyát kapsz, és nekem több közöm van az adott fajtához, mint annak a szerencsétlen kutyának valaha is lesz. A törzskönyv nem felesleges burzsujkods, hogy heehh nekem ilyen kutyám van, han garancia, hogy azt kapod, amire a kutyás lexikonban ráböktél, pontosan azzal a tulajdonságokkal.

Gyűjts még hozzá, és találd ki, hogy igazából milyen kutyát akarsz. De tovbbra is fenntartom az örökbefogadást, mint alternatíva.


Egyes voltam.

2016. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy vagy több menhelyre, elmondod a gondozóknak az elképzeléseidet. Ők pedig ajánlanak kutyákat neked. Kiviszel párat sétálni, persze egyesével, ismerkedsz velük. Biztos, hogy meg fogod találni a kutyusod. :)

30-40 ezerért amúgy sem tudsz fajtát vásárolni, tehát mindenképpen keveréked lesz.

2016. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Igen csak pozitív válaszokat várok ,azért mert haverom egy fajtiszta amstaffot 50euroert vett es ő a legokosabb kutya a környéken.
2016. nov. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!