Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itthonhagynátok ennyi kutyát...

Itthonhagynátok ennyi kutyát vagy panzióba vinnétek őket? Esetleg más megoldás?

Figyelt kérdés

2 cane corsom,1 németjuhászom,1 amstaffom és 1 huskym van. Eddig az volt megszokva nekik,hogy a nap 24 órájában látnak minket,de most 1 hétre korházba kell mennem,ahova a férjem is elkísér és nem is itt,hanem 220 km-re van a korház. Ott marad velem arra az 5-7 napra tehát a kutyák egyedül maradnak.


Van aki etesse őket,viszont napi 1 óránál tovább nem tudna ittmaradni. Tudnánk nekik fűtött helységet biztosítani(van egy zárt,nagy helyiségük),a corsoknak az van megszokva,hogy bennt alszanak. A többi is bejár de hajnali 1-2 fele kimennek és nem akarnak visszajönni,ők éberek éjszaka és játszanak,bóklászolnak. Mindegy.


A kapunk nagyon magas,vas körbe,attól nem félek hogy kiszöknének,bár nem is olyanok. Inkább a magánytól félek.


2016. dec. 2. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ott hagynám, ki fogják bírni. Egy ilyen falkát nem is biztos, hogy el tudnál rakni panzióba. Ha valami kötözködés van, és öten összefognak bármelyik másik kutya ellen, azt a verekedést az isten nem választja szét, szóval max. külön tartással lehetne megoldani, akkor meg már jobb nekik otthon.
2016. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a házban hagynám őket... A környezetváltozás gazdi nélkül jobban megviselné őket.
2016. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is otthonhagyhatod őket. Mi is nagymamámra szoktuk hagynki a két kutyát akát 1 hétre. Ő is eteti őket+max kimegy néha egy kicsi simire. Amikor hazajövünk nagy boldogság, de összességében nem rázza meg őket annyira a dolog.
2016. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!