Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne rá kereslet? Ti vennétek...

Lenne rá kereslet? Ti vennétek a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam állítani össze mikulás csomagokat kutyáknak (lány,fiú, kicsi-kozepes-nagytestű ) 1800-2300 értékben mérettől függően.

Igazából nem lenne rajta sok hasznom 100-300ft. Csak szeretek így kreativkodni.


2016. dec. 3. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen műcuccokat biztos nem vennék a kutyámnak, illetve nálunk a játékokat is nagyon meg kell válogatni, szóval vélhetően azzal se tudnék mit kezdeni. Csak a kutya labdája kerül 2000 Ft-ba, amivel tudunk is mit kezdeni :D


De itt elsősorban az a kérdés, hogy mi az a plusz, amit tudsz nyújtani, mivel tudsz kiemelkedni a mostani piacból. Mert ugye az átlagember eleve jár állateledelboltba kutyakajáért, akkor meg már leveheti a polcról azokat a dolgokat, amikre szüksége van, nem kell még külön utánajárkálnia, és biztosan azt a minőséget kapja, meg azt a cuccot, ami neki megfelel. Szóval erre válaszolj nekem: miért vennék meg inkább a te csomagodat?

Ha legyártanál több ezer ilyen cuccot, és teleszórnád vele a Fressnapfokat, akkor azt mondom, hogy ja, megérhetné. De hogy egy ilyenért (pláne ilyen olcsó dologért) az ember még mászkáljon is, vagy szállítási költséget fizessen, az nem életszerű. Nem véletlen, hogy a goodiebox működik - az már olyan összeg, amiért az ember úgy gondolja, hogy megéri rászánni az időt, ráadásul nem szezonális, volt ideje bejáratódni a márkának.

És még egy dolog: december harmadika van. Mikulás hatodikán. Szerintem lekésted :)

2016. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem ebből akarok meggazdagodni :D csak szeretek csomagolni meg ilyesmi.
2016. dec. 3. 19:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is beszéltünk meggazdagodásról, csak arról, hogy a termék eljusson a potenciális vevőkhöz, és hogy legyenek olyanok köztük, akik tényleg megveszik :) Csak hogy tudd, hogy mit csinálsz, mert anélkül semmi nem megy.

Szóval: hol, hogyan, mikor akarod értékesíteni, és mivel fogod megfogni az embereket - jövőre? :)

2016. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Karácsony még nem múlt el.

De ketten mar kértek tőlem :)

2016. dec. 3. 20:17
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Szóval valójában nem érdekel, hogy lenne-e rá kereslet, és hogyan, csak meg akarod csinálni, és várni, hogy magától elfogyjon.

Hát, hajrá :D

2016. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát ilyet már lehet kapni, és ezer Ft alatt volt a kisallatboltban. Volt karácsonyi ajándék is meg adventi naptár. Mikulás csomagból kutyáknak vett a barátnőm. Szóval van rá kereslet.
2016. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Inkább veszek goodieboxot, vagy magam állítok össze, mint valaki összedobjon nekem egyet, és "csak" +300 forint legyen rá az ára. Nekem nem érné meg.
2016. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ahol dolgozok egy állateledelessel vagyunk kapcsolatban. A lányok állítottak össze mikulás/karácsonyi csomagokat.

kicsi és nagytestű ebeknek.


Van benne kutyacsoki,jutalomfalat,játék asszem nyakörv és póráz is,bár nem mindegyikbe.


a kicsi 800-1200 ft a nagy pedig 1500-2000 vhogy így.


Mivel eledel üzlet van rá igény,de szerintem ha a netre felrakod nem hinném,hogy vennének. Persze egy próbát megérhet,hogy csinálsz 2-3 csomagot és felrakod.

2016. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!