Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kóbor kutyus. Nagyon...

Van egy kóbor kutyus. Nagyon sajnálom szegényt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy szegény kóbor kutyus. Nagyon sajnálom. :( Anyukámék nem engedik, hogy befogadjuk, mert már van egy másik kutyánk és az bántaná. :S A kutyus már rájött, hogy tesómékkal mi jót akarunk neki. Teszünk ki neki mindig vizet, adtam már neki kaját is. Lassan már bennünk sem bízik meg, mert rajtunk kívül szinte mindenki csak bántja. Mit tegyek érte? Segíteni akarok rajta.

Tudom, hogy sok ilyen kutya van, de itt ő az egyetlen kóbor.

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fotózd le, nézd meg fiú vagy lány e, aztán internetes oldalakra rakd fel a képet információkkal együtt, mert lehet keresi valaki. Jó lenne állatorvoshoz vinni, chipet nézetni hátha van neki. Próbálj a szomszédokkal beszélni h ne bántsák és próbálj meg neki gazdit találni sürgősen! Ha van a közeletekben menhely őket is értesítheted.
2010. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Chip biztos nincs benne. Itt falun nem divat ez az embereknek, hogy chipet rakatnak a kutyába.

Egyébként köszi a választ. :)

2010. máj. 1. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A közeletekben van menhely? (Keress rá a neten, ha nem tudod. Hol laksz?) Feltétlenül menhelyre kellene juttatni, ha nem sikerül a gazdikeresés!
2010. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem írókkal... először körbemész a falun megkérdezed, vagy menhely-állatvédőkkel beszélsz. De fontos lenne állatorvosoz is vinni, mert nem lehet tudni hogy milyen betegségei vannak!!!

Tagja vagyok egy menhelynek, mi vagyunk a fiatal kutyakiképző/befogó osztag ^^ imádom...

2010. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok. :)

A közelünkben sajnos nincs menhely. :/

2010. máj. 2. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!