Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki, hogy kibírja...

Mit adjak neki, hogy kibírja estig?

Figyelt kérdés

Kiírtam tegnap egy kérdést

( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8280721-hogya..

Jött megnézni egy lány, de még nem döntött, hogy elviszi-e.

Eddig nem volt egész nap egyedül, tegnap 2 kor értem haza, ma itthon voltam, de holnap csak 8-fel9 korul jovok haz.

Azt olvastam egy ilyen kiskutyanak meg tobbszor kell enni.

Reggel 6 kor indulok, akkor adok neki, de ha sokat adok azt is bezabálja, nem?

És mit adhatok neki enni? 2 doboz kaját hoztunk el, az már elfogyott, itt a közeli boltban egy fajta kutyakaja van, de azt nem eszi. A mi kajánkból adtam neki.

Mit adhatok és mit nem?

És főleg, hogy oldjam meg, hogy ne egyszerre egye meg?



2016. dec. 8. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értem, hogy szar meg minden, azt is teljesen megértem, hogy nem akartál kutyát, szerintem teljesen jó fej vagy, hogy addig is azért normálisan gondoskodni akarsz róla, amíg gazdit találsz neki, de ha arról van szó, hogy ez kell, azt a két hetet azért bírd már ki, ha már segíteni akarsz neki. Már persze ha erre van szükség. Szóval szerintem nyugodtan hirdetheted itthon IS és megkérdezheted a német dog fajtamentőket itt is, mert így még mindig kisebb eséllyel esel pofára, ha ott nem találsz neki gazdát. Azt ezek után nem nézném ki belőled, hogy utcára teszed, szóval ha addig ott nem találsz neki gazdát, úgyis elhozod, nem lenne jobb erre is rákészülni?
2016. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt említettem-e vagy a másiknál, de jövőhétvégén péntek- szombaton nem leszünk itthon. Majd szombat éjszaka vagy vasárnap reggel érünk haza. Ha minden kötél szakad megkapja a plazacica. Ma feléjük jöttem a suliba, tényleg ott van a két kutyusuk, nagy kénel, kutyaház, minden, lehet nem Ő gomdozza, azért nincs hozzászokva a kutya közelségéhez.
2016. dec. 9. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!