Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adtál már a kutyádnak BENEFUL...

Adtál már a kutyádnak BENEFUL száraztápot? Ha igen akkor jó minőségű?

Figyelt kérdés

Csak ezt találtam róla és sajnos nem magyar!:(

[link]


2010. máj. 1. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
konkrétabban melyik tápja érdekelne?: [link]
2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vok.

nos van egy google fordító, nagyjából ki lehet hámozni a dolgokat magyarul:

az egyik táp összetevői:

Őrölt sárga kukorica, csirke-termék a dara, kukoricaglutén dara, teljes kiőrlésű liszt, állati zsír tartósítva kevert tokoferolok (E-vitamin formájában), lazac, rizsliszt, szójaliszt, cukor, propilén-glikol, hús-és csontliszt, víz, trikalcium, szójaolaj, az állatok emésztése, só, foszforsav, szorbinsav (tartósítószer), kálium-klorid, szárított répa, szárított zöldbab, L-Lizin monohydrochloride, kalcium-propionát (tartósítószer), kolin-klorid, E-vitamin kiegészítés, cink-szulfát, a hozzáadott szín (piros 40, sárga 5, 6 sárga, kék 2), vas-szulfát, DL-metionin, mangán-szulfát, niacin, A-vitamin kiegészítés, kalcium-karbonát, réz-szulfát-, B-vitamin-kiegészítés 12, kalcium- pantotenát, tiamin-mononitrát, fokhagyma olaj, piridoxin-hidroklorid, riboflavin kiegészítő, D-vitamin-3 kiegészítés, kalcium-jodát menadiont nátrium biszulfit komplex (K-vitamin forrás tevékenység), folsav, biotin, nátrium-szelenit.



SZERINTEM NEM JÓ TÁP.

Őrölt sárga kukorica, csirke-termék a dara, kukoricaglutén dara, teljes kiőrlésű liszt, állati zsír tartósítva kevert tokoferolok (E-vitamin formájában), lazac, rizsliszt, szójaliszt, cukor,

nézd mivel kezdődik.. tartósítószer is van benne, plusz szója ami a legfőbb allergének egyike..:S hááát...és még sorolhatnám..cukor stb.

inkább mást vegyél.

2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kölyöktápé érdekelt volna!:)

Kaptam egy másfél kilós kiszerelésűt és semmi nincs rajta magyarul mert ausztriából hozta az egyik ismerősöm,de akkor inkább kidobom nem adom oda a kutyámnak!

Köszi a válaszokat!:)

2010. máj. 2. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ne dobd ki, add oda egy menhelynek!
2010. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van itt egy hajléktalan,arra gondoltam neki adom a kutyájának úgy is a kukából eteti szegényt!:(
2010. máj. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!