Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! 9 hetes...

Valaki segítsen! 9 hetes kutyusom most este alvás után felébredt a fejét jobbra eldőtötte és és eldôlt! Hiába állítottam fel, eldőlt. Miért?

Figyelt kérdés

Kb 5 perc és elmult.

Felkelt evett és most jàtszik.

Mielott bàrki megszòlalna egész megyében nincs ügyelet!

Az orvost felhivtam azt mondta adjak neki cukros vizethétfőn vigyem be.

Be isfogom,de addig valakinek hasonlò tapasztalata?

Ètvàgya széklete kedve rendbenvan.


2016. dec. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

Eszik iszik ,melegben van de most elkezdett sìrni...

Ide vettem a mellkasomra hogy megnyugosjon de sìr szegény!

Meg lesz alaposan b×××va az a nyomorék!!!!!!

Nem a pénzről van szò csak ne szenvedjen màr,naprol napra merulok mar le lelkileg hogy ezt kell làtnom!😓

2016. dec. 12. 22:08
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy még anyatejet kellene innia. Gondolom tápot adtatok neki.szegeny drágám. A nyolc hetes kölykök is sírnak az anyjuk után :c de ha még intézkednek is az ügyben, az a sz*rhazi nem fog nagy büntetést kapni. Magyarországon nem veszik elég komolyan az állat kínzást. De legalább a helyet felszámolják és elveszik a kutyákat, mi mindd nagyon szurkolunk neked és a kutyusnak!
2016. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz éjszakànk volt,a hirtelen öröm utàn hogy jobban van,éjszaka sirva szaladgàlt kb hajnal 3ig,utàna megint megfeszìtve mozdulatlanul "nem volt magànàl"

Azt hittem hogy itt a vég...

A karomra raktam hogy érezze a meleget és a szivvveresemet.

Fél5kor elkezdett magàhoz térni,izmai lazàk lettek sokat ivott,és elaludt,azòta piheni ezt a borzalmas éjszakàt!

Akitől vettem,hétvégén megyunk vissza a férjemmel!!!!

Odahìvom a rendőröket,engem nem érdekel ha ő jelent fel!

Ezt nem lehet annyiba hagyni!

Ott kihìvom az àllatmentőket is!

Nektek pedig tiszta szìvemből koszonom,hogy itt vagytok velem! ❤

2016. dec. 13. 08:40
 44/76 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást kívánok, én úgy olvasom, hogy nagyon törődő, odafigyelő gazdi vagy. Őszintén remélem, hogy túllendültök ezen és hosszú közös boldog életetek lesz a kezdeti nehézségek ellenére.
2016. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen.

Ma kapott megint ilyen koktél szurit.meg féreghajtòt!DE,nyitva van még a kutacsa is,azért vannak ezek a rohamok mert nem eszik nem iszik rendesen,és a vérbe olyan anyagok kerulnek be amik az agyra jlyen gorcsoket hoz...

Azt mondta az orvos hogy igazi kis harcos,küzdjünk együtt,de nem iger semmit.

Heti 3 szuri...

Vettem neki vitamint amit àztatva adok neki ha rosszabb paszban van,hàtha jobban lesz!

Most 2 hét imàdkozàs !

Képzeljétek az orvosom nem vesz el pénzt!😓❤

Azt mondta majd a végén rendezzük!

Nagyon drasztikusan fogom mostmàr fel,jò ràrak hogy nem aludtam màr tegnap reggel òta.

2016. dec. 13. 19:06
 46/76 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást nektek ❤

Írj minél több szervezetnek a kutyusról. Állatvédőrség, tetovált állatmentők, yorki fajtamentés...

2016. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
100%

Elég ironikus, hogy akik szaporitotol vesznek kutyát, 10-30 ezerért, végül több pénzt fordítanak a kutyára mintha tenyesztotol lenne. Persze megertelek, nagyon drágák a tenyésztett kutyák, de akár milyen hihetetlen, alig keresnek pénzt ezzel, mert ők viszik orvoshoz a kicsiket, legjobb tápot kapjak, stb. Egyébként ha állat kinzasrol van szó, van rosszabb a szaporotonal is. Én "dög*olj meg" listamon csak a harmadik helyezést értek el.

Bocsi az off ért, csak mérges vagyok hogy ennyien nincsenek ezzel tisztában. De lehet ezzel egy újabb szaporító lesz felszamolva, ezért ne legyel duhos magadra. Jelenleg úgy áll, hogy pénzt adtál egy szemét ladanak. De ha kitartó vagy, rengeteg életet mentesz meg. Kicsi és bolyhos életet.

Ha legközelebb olcsón akarsz kiskutyát, figyelmedbe ajánlom a menhelyet és a faj mentést.

2016. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik hasonló kérdést is figyelek, egy nő hat hetest kutyát hozz el szánt szándékkal, hogy karácsonyra a fa alatt legyen. A hat éves fiának. Egy husky, ami köztudottan nem gyerek turo. És hiába beszélünk vele...na, o egy ****** akit elkell ítélni, de te vagy az első kérdező, aki tesz is valamit az ügyben. Sok kérdés van erről, első komment mindig az, hogy honnan hozták szerencsétlent, a kutya meghal és levan tudva az egész. Nagyon remélem hogy te tényleg teszel valamit! Először hozzád is úgy álltam, hogy smucig l*iba vagy, de tévedtem. Nagy reményeket fuzpk hozzád, hogy vannak még ilyen emberek. Hajrá!
2016. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

Még a huskyshoz annyit, hogy a kertben fogja tartani a kölyköt és hat -nyolc órára (plusz ejszaka) egyedül marad. Tuti menhelyi kutya lesz szegény, elfog kanaszasodni. Főleg hogy husky...

Legyetek erosek 💗💙💚💛💜💖💝💕💘❤💟💞

2016. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

Igazad van!

De én 70 ezer ftért vettem,adàsvételicel oltva féreghajtva tkes szülőktől 9 hetesen (elmeletileg)

Ebből tket latram de ki tudja honnan van az is.

Oltasi konyvet kaptam ami 9 hetes kuryaea volt kitoltve....

Adàsvételim megvan hètvégén megyünk és amkkor tagadja hogy nem tole van majd eloveszem.

Ne ìtèljetek el megutnom nem szabad (3gyerekem van) de ugy lekopkodom!!!!

Itt nem a pènzről van szò,hanem a pici életről,làtni kis àrtatlan szépséget szenvedni!

Nagyon megvisel ez...😢😢😢

2016. dec. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!