Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! 9 hetes...

Valaki segítsen! 9 hetes kutyusom most este alvás után felébredt a fejét jobbra eldőtötte és és eldôlt! Hiába állítottam fel, eldőlt. Miért?

Figyelt kérdés

Kb 5 perc és elmult.

Felkelt evett és most jàtszik.

Mielott bàrki megszòlalna egész megyében nincs ügyelet!

Az orvost felhivtam azt mondta adjak neki cukros vizethétfőn vigyem be.

Be isfogom,de addig valakinek hasonlò tapasztalata?

Ètvàgya széklete kedve rendbenvan.


2016. dec. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, nagyon sajnálom! :( Szegény kiskutya...


Ha tudod még a szaporító elérhetőségét, akkor ne hagyd ezt annyiban, mert tovább fogja gyártani a beteg kiskutyákat és másokat is át fog verni így, mint téged. Írj a yorki fajtamentésnek vagy a tetovált állatvédőknek facebookon, ők tuti segítenek, bár a rendőrségnek sem kéne ezt annyiban hagyni, mert 70 ezer forintra már azért nem lehet kezet legyinteni... a kutyát is betegen, idő előtt adta el, ez mind-mind törvénybe ütköző...


Szomorú ami veled történt, de remélem megtanultad a leckét: szaporítótól törzskönyv nélkül, szerződés nélkül NEM szabad venni kutyát! Vagy igazi tenyésztőtől (kennelből) vegyél kölyköt, vagy fogadj örökbe, manapság már szinte teljesen fajtatiszta kinézetű kutyusok is tengődnek a menhelyeken sajnos...

2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :( Nagyon sajnálom.

Azt hiszem, ezzel a fájdalmas tapasztalattal te is egyike leszel azoknak, akik próbálják meggyőzni a többi embert, hogy miért ne vásároljon szaporítótól. Ezért.

2016. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Ezek után ne hagyd annyiban. Minimum, hogy az összes állatmentőnek tudnia kell erről. Kobozzák el a kutyáit

2016. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
100%
Boncolási jegyzőkönyvvel lehetne bizonyítani a szaporító hibáját.
2016. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :(
2016. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Szerintem nagyon sokan gyászolják most veled együtt a kutyát :( majd írd le mi lett a szaporitoval. 😬 😡 😭
2016. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem :(


Most belegondoltam, hogy szegénykének biztos vannak (voltak??) és lesznek testvérei - ők sem lehetnek jobb állapotban.


Támadd a szaporítót minden erőddel. Ha állatkínzásért nem is tudod, akkor csalásért.

2016. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom. Szorítottam a kutyádért, mikor csak eszembe volt, néztem a fejleményeket. Megrendített a hír, ezt sajnos komolyan mondom. . .
2016. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

Tegnap elvittem a pici testét màsik orvoshoz,99 %ban biztis hogy vìzfejű volt szegenykém!

Szombaton megyünk ahonnan vettük,nem hagyom annyiba!

Nem kell nekem pénz,de vegyék el a kutyàit hogy többször ne tudja ezt eljàtszani!!!!!!!

Nektrk pedig tiszta szìvemből köszönök mindent,vannak még jò emberek!!!!❤❤❤

2016. dec. 15. 06:48
 70/76 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek hogy viselik? :/ Vesztek/fogadtok örökbe másikat?
2016. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!