Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! 9 hetes...

Valaki segítsen! 9 hetes kutyusom most este alvás után felébredt a fejét jobbra eldőtötte és és eldôlt! Hiába állítottam fel, eldőlt. Miért?

Figyelt kérdés

Kb 5 perc és elmult.

Felkelt evett és most jàtszik.

Mielott bàrki megszòlalna egész megyében nincs ügyelet!

Az orvost felhivtam azt mondta adjak neki cukros vizethétfőn vigyem be.

Be isfogom,de addig valakinek hasonlò tapasztalata?

Ètvàgya széklete kedve rendbenvan.


2016. dec. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, azt hittem 20 ezres kutya. Szaporító 70 ezret kér?! Ez már több mint pofátlanság! Sajnálom hogy rosszat gondoltam rólad :( eddig még ár alapján meglehetett mondani, de első kutyásoknak így esélyük sincs. Nem beszélve a torzskonyv hamisitasrol. Jó ember vagy hogy így figyelsz szegény baba kutyára 💖 elképzelni sem tudom, milyen nehéz lehet. Szuper vagy!
2016. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen.

Rossz hìreket kaptam az ügyvédtől...

-nincs àllatkìnzàs...mivel nincsenek kikotve melegbe vannak es kapnak enni...

-penzenet nem fogom vissza kapni,mivel ez "előfordulhat"hogy elpusztul egy egy kutya amit veszel,ezért nem ő a felelős,mert nincs torvénybe adva hogy csak szűrt tkes kutyàtòl lehet kölyköt hagyni....

Na most mit csinàljak???!!

Azt mondta az ugyved hogy folosleges az egèsz!

Ha kiküldök menhelyeket azok se yudnak elvenni tole kutyat mert a mai törvényeknek megfelel az àllat tartàsa.

😠


De a kicsikem jobban can!

Férrghajtò mrghozta az eredményt.

Kb 5-6 cm férgek jottek ki belole.

Reggel vitamint pici sòs vìzben adtam neki,ês eddig hasznàl!

Evett is,igaz sokat alszik de ha fenn can akkor jàtszik!❤

2016. dec. 14. 08:20
 53/76 anonim ***** válasza:
100%
Az lépett volna meg, ha tesznek valamit.
2016. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de nem normális az ügyvéded. Állatkínzást is egy jó ügyvéd tudja bizonyítani. A szerződés hibásteljesítése és a csalás fenáll.
2016. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Keresem a következő ügyvédemet,hatha talàlok valakit aki ilyenekre van szakosodva...
2016. dec. 14. 09:31
 56/76 A kérdező kommentje:

😭😭😭 egyfolyàba görcsöl!!!!!

Azt mondta a dokink hogy nem tud mit tenni vele,ma mar nem kaphat szurit!!!

Meddig fog ez még tartani???lehet hogy màr jobb lenne neki hanem szenvedne!😭😭😭😭😭

2016. dec. 14. 11:06
 57/76 anonim ***** válasza:
59%

:(

Ez elég k*ocsog lesz tőlem, de ha esetleg feladja a harcot a kutyus, menhelyről szeretsz kutyát...mindenki havaneset, bichont, bologneset és yorksit lesz, a menhelyek még tele, sintér telepen folyamatosan altatjak a kutyákat. Értem hogy cuki a yorksi, tesomnak is az van, de menhelyen is nagyon aranyos kutyák vannak, az említett fajtákbol is. Valamint nem javasolnek kiskutyát. Tudom, ők is nagyon aranyosak, de kisgyerek mellé idős kutya ajánlott. Nem nagy a mozgás igénye, tűri a nyustolest, nem pörög be... Gondolom nem győztelek meg. De legalább egy menhelyre menj el, és nézz körül. Legtöbb kutya ott oregszik és hal meg.

De tényleg, remélem hogy felépül a kicsike. Gyerekeknek nagy sokk lenne

2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim válasza:
100%
Hogy van a kutyus?
2016. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
Ha férges a kölyök,a szülők is azok. A kölyök 8 hetesen,chippel,korának megfelelő oltással kerülhet hozzàd. Ezeknek kapásból nem tett eleget.
2016. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
elment!:,(
2016. dec. 14. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!