Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kölyökkutyám 7 es 8...

Van két kölyökkutyám 7 es 8 hónaposak, filyton 'hatcolnak' mennyi idős korukra nyugszanak le majd?

Figyelt kérdés

Irto edesek de ket uzemmodjuk van: alszik es rombol.


A rombol az altalaban bunyo es vagy 100km/h-val valo rohangalast jelent a lakasban a kertben a parkban a toparton vagy ahol epp vagyunk.


Aztan elfaradnak es alszanak.


Ez kolykoknel persze normalis csak neha kicsit idegtepo a folytonos rohangalas es morgas😀


Egyebkent eleget mozognak tegnap kutyahaverokkal tomboltak vagy 2-3 orat mielott ok megerkeztek 7 es 11 kozott egyutt jatszottak az udvaron.


Ma a toparton setaltunk 2 orat es ott is bandaztak mas kutyakkal is. El is fatadtak de mostanra kialudtak magukat es ujra a rombol uzemmodban vannak.


Mikorra komolyodnak meg kicsit?


2016. dec. 11. 20:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert veletlen elobb elkuldtem mint atolvastam.
2016. dec. 11. 20:08
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Addig nem nyugszanak le míg nem tiltod nekik azt a viselkedést ami nem tetszik. Hallgatnak rád, te vagy a falkavezér? Kamaszodnak, így erélyesebbnek kell lenni.
2016. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem neveled meg? Nem fognak maguktól megnevelődni...

Addig fog ez menni amíg rá nem jösz hogy nem kéne hagynod nekik.... -.-"

2016. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellene letiltani a kölyköknek, hogy rohangásszanak? Ülniük kellene a fotelban?
2016. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

A kölyökkutyák már csak ilyenek. Rohangásznak, alszanak és ismét rohangásznak. Főleg a mozgékony fajták.

Néha nem ártana az agyukat is foglalkoztatnod. Akkor kevesebb idő jutna az állandó rohangászásra.

2016. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam, hogy a neki nem tetsző dolgokat tiltsa. Nyilván nem a rohangalast, hanem pl hogy verekedjenek egymással.
2016. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elso ketto: tiltsam meg nekik hogy egyutt jatszanak???


Igen szoktunk tanulni is meg gyakorolni ilyeneket hogy maradjanak egy helyben. Kezemben falat tavolodok toluk leteszem a foldre es nem rohanhatnak erte meg ilyenek.


Vettem nekik labdat amit jutifalattal kell tolteni azt is nagyon szeretik gorgetni.


De pl a sima labda nem erdekli oket se a bot. Ha eldobom nem mennek utana.


Szeretnek meg ilyen huzigalosat is jatszani. Azt mar megtanitottam nekik hogy ha azt mondom ereszd akkor nem rangatjak tovabb ideadjak.


De a pacsit nem tudom megtanitani nekik. Egyszeruen tulontul felporognek es nem a feladatra koncentralnak de nem tudom miert pont a pacsinal.


Szoval eleg sokat tanulunk is veluk. Igzabol a kerdesem az hogy a kutyaknal ez a kolykos hev mennyi idos korukra mulik el.

2016. dec. 11. 20:40
 8/11 A kérdező kommentje:
De a verekedes nem szo szerint csak olyan jatekbol. Atugraljak egymast, gurulaszbak meg ilyenek. Nyilvan ha eldurvulnak azt tiltjuk.
2016. dec. 11. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztosan lejjebb fognak adni a tempójukból. Persze, az sem mindegy, milyen fajták.
2016. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A pörgősebb jellemű kölykök ilyenek. :)

Arra figyelj azért, hogy ne forduljon komolyra a harc, maradjon csak játék. Ha durvulna, azonnal és szigorúan le kell állítani őket.

2016. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!