Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szuper-prémium tápot...

Melyik szuper-prémium tápot illetve ízületvédőt válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A dupla fizetés alkalmával -és a hideg időre való tekintettel- szeretnék egy szuperprémium kategóriájú tápot rendelni udvari német juhász keverékemnek, de sehogy sem jutok dűlőre, melyik lenne a legjobb választás.

Leírom a kitételeimet az eledellel kapcsolatban:

- gabonamentes

- csirkehúsmentes

- min. 70%-os hústartalom

- 30% körüli fehérjetartalom (>40% már kicsit soknak tartok)

- sokféle hús!


Az alábbiakat néztem:

- Real Nature /Wilderness/

- Taste of the Wild /Southwest Canyon/

- Orijen /Red/


A többi tápból nemigen találok a kritériumoknak megfelelőt.


Másik kérdésem az ízületvédőre vonatkozik. Por állagút szeretnék venni, gondoltam a pl. Luposanra. Esetleg tudnátok mondani egyéb, jól bevált készítményeket?


Köszönöm a tanácsokat!



2016. dec. 12. 21:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Fressnapfban járván meg is vettem a Pet Balance ízületvédőt, köszönöm a tippet, két hónapra el vagyunk látva.

Valószínűleg megvan a befutó, Orijen Regional Red formájában. Tökéletesnek tűnik, remélem, beváltja a hozzá fűzött reményeket. Amilyen nehezen lehetett eladót találni rá, jónak kell lennie. :)

Real Nature téren csalódás ért, ugyanis csak 4 és 12 kilós kiszerelésben árulják itt nálunk, épp a nekem kellő 6,8 kg-ost nem, de egyszer mindenképp beruházok majd egy nagy zsákra, mert nagyon tetszik -és még épp megfizethető hosszútávon is.

TotW-ról kezdek letenni, túlzottnak tűnik benne a borsó, összetevők közül a 2., így "kevésnek" tűnik a táp, szerintem felejthető, Brit Care határozottan veri ár-érték arányban.

2016. dec. 13. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!