Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Happy Dog (Supreme) jobb,...

A Happy Dog (Supreme) jobb, mint a Brit Premium? Érdemes kölyökként egy drágább tápba "befektetni"?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2016. nov. 10. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat ez kb olyan mintha azt kerdezned melyik whisky a jobb a Henessi vagy a Chivas..

:)

Lenyeg hogy ne szar tappal etesd.

Ezek kozul egyik sem rossz minőségű.

De alapvetoen igen. A kojoknek mindeg jobb tap kell. Viszont ebben ne kelljen mar a markanevet is fizetni plusszban. Szoval ebben a kategoriaban dontson az ar!


Amugy ismerosom dolgozott tap gyarban. Itt van tolunk egy 10 km re.

Ugyanaz a tap van a pennysbrn a Ldl osben meg az osszes ilyen gagyiban. Csak nas formara nyomjak meg mas az ara.

2016. nov. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem cicám van, de lényegében a táp minősége ugyanaz, gondolom. Ha nem, elnézést, hogy beleugatok :)

Mi Happy Catet használunk. A macskám fehérjeallergiás, és ez az egyetlen száraztáp, ami olyan tisztaságú, hogy egy év alatt még sosem kapott kiütést tőle. Szereti is nagyon, legutóbb Joserát próbáltunk, de mindig az előzőt kéri helyette.

A Britet még nem próbáltuk, biztosan az is jó lehet, nekünk erről van tapasztalatunk, és nagyon ajánljuk :)

Az állatok immunrendszere kicsi korban fejlődik, mindenképp érdemes a lehető legjobb táppal etetni őket.

Gondolom neked sem mindegy, mennyire lesz nagy, egészséges a kutyus :)

2016. nov. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kölyköknek a legjobb kell, mert meghatározza a fejlődésüket. Ráadásul míg kicsi nem eszik annyira sokat így a drágább tápok sem kerülnek havi szinten nagyon sokba.

pl: a webtáp.hu-n van egy csomó kölyök kutyatáp a brit premium puppies és a care puppy is nagyon jó! Az a jó a Brit-ekbe, hogy a minden életkorra és méretre való tápokat csinál és ha kicsiként rászokik és szereti, a nagyobb kiszerelések jó ár/érték arányba vannak, és mindig elérhető.

2016. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is arra gondoltam, hogy míg kölyök kapná a Happy Dogot, abból két fázis is van, aztán váltanánk Brit Premiumra. A Britet ismerem, mostani kutyusom is ezt eszi, maximálisan be vált, ő felnőttként került hozzám. Azért vacilálok, mert nem tudom a Britből mennyire jók a Junior tápok (csak felnőttel van tapasztalom), de most néztem a Happy Dog Medium Baby & Junior tápját és kukoricával kezdődik az összetétele. Ami az árához képest nem valami jó. :/ Mit gondoltok?
2016. nov. 11. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a legjobbat adnád akkor acana orijen taste of the wild real nature amit keresel. Igaz ezek elegge zsebbenyulosak...
2016. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Britből a Juniort kifejezetten ajánlották, és ennek tényleg csirkével kezdődik az összetétele :)
2017. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!