Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát szeretnék menhelyről...

Csivavát szeretnék menhelyről vagy tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Nyár elején szeretnék egy kis csivavát elhozni.. De sok rosszat hallottam a túlnyésztésükről és az ezzel járó sok betegségről.. láttam menhely oldalán pici gazdit kereső kölyköket... De félek ,hogy nagyobb esély van arra ,hogy egézségtelen kutyust fogok ki.. tapsztalatok érdekelnének illetve tenyésztőket akiket ajánlotok! Fajtatiszta és nagyobb valószinűséggel egézséges kiskutyát szeretnék elsősorban menteni de ha ezzel rosz tapasztalat van temyésztőtől venni! Meghalgatok bámilyen tapsztalatot bármit!:)

2016. dec. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebárvaházban van most egy csivi :)
2016. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a csivava mentők oldalán is voltak picik:( de én nyár elejére szeretnék hogy az elején 3 honapot otthon legyek vele meg ne legyen magára hagyva ...késöbbiekben is napi két órát lenne csak egyedul heti 3 napon de az elején inkább 24 orát rászánnék:)
2016. dec. 19. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fajtatiszta kölyköt szeretnél, azt tenyésztőtől tudsz venni. Menhelyen szapis fajtajellegű keverékek vannak. Ha nem ragaszkodsz a kölyökhöz, fajtamentőknél találhatsz fajtatiszta kutyust, de ott sem túl gyakran.
2016. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!