Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutya ehet már...

3 hetes kiskutya ehet már szilárdat?

Figyelt kérdés

A kiskutyám most múlt el 3 hetes,adhatok már neki szilárdat?

Valahol azt írják hogy 3 hetesen már lehet,valahol meg azt hogy négy vagy hat hetes korában.

Egyenlőre nem érdeklődik sem a vizes sem a kajás tál iránt,vagy hagyjam még és majd meglátom hogy szívesen enne már?

És mit adjak neki? Sok helyen azt írják hogy prémium kutyatápot beáztatva és pépesre törve.

Én először a tejben áztatott kenyéren gondolkodtam,de megint csak sok helyen írják h ne adjak neki tejet mert rémes hascsikarást okoz neki a tej.


Segítene valaki aki jártas a témában?


2016. dec. 20. 09:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Azért mert nem veszek neki méregdrága tápot,az nem azt jelenti h akkor már nem is törődök a kutyámmal.

Az anyja sem kapott kis korában ilyesmit és jééééé semmi baja.

Te vagy a hülye öregem azt hiszed hogy csak akkor lesz makk egészséges a kutyád,ha ilyenekkel eteted.

És ugyanúgy hajlamos lehet a betegségekre,úgyhogy nem kell rögtön lekezelni a másikat.

Direkt leírtam fent hogy mielőtt megköveznének,és elmondtam hogy megfogom adni a kiskutyának amit kell.De te persze nem bírtad ki h ne írj vissza és már hülyézel is.

És igen ez nem egy hason állat,hidd el hogy nem történik vele semmi maradandó csak azért,mert nem 2000ft-ért veszek neki egy kiló tápot.

2016. dec. 20. 13:15
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Te döbbenetesen buta vagy. :D Az összetevő listát olvasd el kérlek. A kutyád válogat, azért eszi a Darlingot mert tele van ízfokozóval. Pont mint a Meki. Ha a gyereked nem eszik majd csak Mekis kaját akkor is az lesz a jó és mindenki hülye aki gyümölcsöt ad neki? Csak mert a gyerek is inkább a műcuccot enné, azért van a szülő hogy ez ne történjen meg.
2016. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

igen lehülyéztelek, mert az vagy sorolja miért?

1. felelőtlenül lehozol 1 almot, aza szaporítasz, pedig a menhelyek tömve vannak

2. nem vagy tisztában azzal, hogy 5-6 hetes korukig szopnak kutyák

3. mik az alapszükségleteik a kutyádnak

4. halvány lila gőzöd nincs m az a felelős állattartás.


PS: en 800-900 ft/ kg veszek Brit tápot az enyémeknek....nehogy belezakkanj

2016. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel akinek kis gyermeke van,és nem a legdrágább tápszert bébiételt vagy bármi mást veszi meg az már nem törődik a gyerekével és genetikai hulladék lesz belőle??

A szomszédomnak a szerencsétlen kutyája az árokban fialt meg és ott volt kint esőben szélben,mert még egy háza sem volt.Enni sem nagyon tudott mit,mégis megvan mind a nyolc kiskutya az autók úgy kerülgetik őket az úton mert sz#rnak rá.

Én meg sz#r ember vagyok mert épp nem a legdrágább tápot akarom meg venni de közben nem is a legolcsóbbat?

Hagyjuk már :)

2016. dec. 20. 14:11
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen, aki nem tudja normálisan nevelni a gyereket, annak nem kell gyerek. Aki nagy szegénységbe pottyant 8 babát az FELELŐTLEN.

Ha a szomszédod hülye akkor neked is annak kell lennie? Miért nem segítesz azoknak a kiskutyáknak?

Te kérdeztél, majd kifejtetted hogy mindenki hülye aki normálisan eteti a kutyáját mert csak a multik reklámját veszi be. Mi meg írtuk neked hogy te vagy hülye, mert olyan alapokkal nem vagy tisztában, hogy mi számít JÓ összetevőnek. Magadat égeted.

2016. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%

A Royal Canin starter nem drága nézd meg a neten

Közép arkategoria es tökéletes

2016. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én nem szúrtam le senkit ilyen durván, és direkt kifejtettem hogy attól még senki sem hülye hogy drágább tápot vesz.

És pont azért írtam ide h "felelős állattartó legyek"

Ami meg a szomszédomat illeti,én is sajnálom a kiskutyákat de nem foglalkoznak vele még a menhelyek sem.Haza meg senki nem akarja vinni be a menhelyre meg pláne nem.

Én vállalom a felelősséget az enyémekért,és mindent megteszek értük ami tőlem telik.

Igen nem tudok még mindent,de volt egy véleményem amiért meg is kaptam a magamét és ami sz#rul is esett,mert bennem nem volt semmi rosszindulat mikor megírtam a véleményem.

2016. dec. 20. 14:42
 18/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy van egy velemnyed amin nem akarsz túl látni. Akik irt valaszolnak láttak már almot/van fogalma róluk.
2016. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Érte és köszönöm

Csak nem akarom hogy felelőtlennek tartsanak,mert pont ezt szeretném el kerülni.

2016. dec. 20. 15:27
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért kell a kutyának "drága" táp, mert a kutya alapvetően ragadozó, húsevő állat. A drága tápokban hús van. A darlingban is hasonlókban pedig gabona, hamu, színezék és ízesítő.

Ugyebár egy növényevőt sem hússal etetünk, akkor a kutyát miért etetnénk gabonával?

A kölyök pedig fejlődésben van, belátható, miért még fontosabb nála a normális kaja, amitől fejlődik is normálisan.

De nem feltétlenül kell táp. Lehet hússal is etetni a kutyát.

2016. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!