Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutya ehet már...

3 hetes kiskutya ehet már szilárdat?

Figyelt kérdés

A kiskutyám most múlt el 3 hetes,adhatok már neki szilárdat?

Valahol azt írják hogy 3 hetesen már lehet,valahol meg azt hogy négy vagy hat hetes korában.

Egyenlőre nem érdeklődik sem a vizes sem a kajás tál iránt,vagy hagyjam még és majd meglátom hogy szívesen enne már?

És mit adjak neki? Sok helyen azt írják hogy prémium kutyatápot beáztatva és pépesre törve.

Én először a tejben áztatott kenyéren gondolkodtam,de megint csak sok helyen írják h ne adjak neki tejet mert rémes hascsikarást okoz neki a tej.


Segítene valaki aki jártas a témában?


2016. dec. 20. 09:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A hús nálam nem probléma a nagykutyám is kap,csontot is kap de csak olyat ami nem olyan vékony és nem törik annyira szilánkosra.

De azt honnan tudod h melyik tápban mi van?Meg hogy a Darling gabona alapú és tele van ízfokozóval.

Mármint úgy értem hogy nem látsz bele,oké elolvasod mi van benne.De ennyi erővel a prémiumra is olyat írnak amilyet akarnak,és lehet hogy semmivel sincs több dolog benne mint a másikban.

Vagy van valamilyen szervezet vagy orvosi kamara ami elismeri és minősíti a terméket?

2016. dec. 20. 16:03
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Hallottál már ellenőrzésekről, jogszabályokról? Lemásztunk a fáról, kijöttünk a barlangból, nem kell mindenben összeesküvést feltételezni. Ezzel az erővel te se vegyél 90%-os sonkát mert biztos ugyanaz van benne mint az s budgetben. Hát nem. Nyugodtan elhiheted, láttam már pár tápot és attól hogy a Darling szép szivecskés ugyanúgy ipari hulladék.
2016. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg a Brit Premium (felső középkategóriás táp, viszonylag magas hústartalommal és jó ár érték aránnyal) Én a 12 éves beaglemnek 8500 forintért veszek15 kg tápot, ami kb 2 hónapra elég neki. Ez azért nem egy csillagászati összeg ( szerintem nem sokkal drágább mint az imádott Darlingod, viszont a minődégét tekintve jóval felette van) Csekkold le. A junor táp kb 9500ft ezt kapja a németjuhászom. Ja és nefeledd ezekből a "drága" tápokból elég kevesebbet adni neki, mert sokkal gazdagabb a tápanyagokban. Légyszi néz utána előbb a dolgoknak mint itt oltassz olyanokat akik többet tudnak a kutyákról...
2016. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a kutyatápok összetételét is ugyanúgy szabályozzák, ellenőrzik, mint egy embernek gyártott ételét. A gyártók nem fognak kockáztatni azzal, hogy hamis termékösszetételt tüntetnek fel, mert egyszer buknak meg, és ezzel végképp tönkretennék saját magukat.


Ha a hús nem probléma, akkor etess nyugodtan azzal. Nyers, finomra darált marhahús lehet a pici első eledele.

2016. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
94%

A darling a fellelhető egyik legszarabb táp..

Amennyibe kerül, abból egy alsó-középkategóriás tápot is meg tudsz venni.

2016. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Gryphon ***** válasza:
91%
nehogy ilyen hulladekkal etesd a kutyadat. ha mar nem tudod megadni neki azt ami kell minek van egyaltalan? a kolykok meg plane! hogy neveltetek fel azt a kutyat? 3 hetesen szilardat? ha mar van interneted legalabb nezz mar utana dolgoknak. allatorvos? nem is ertelek...minek neked allat. es meg fel vagy haborodva..pfff
2016. dec. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!