Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Földre teríthető pelenka?

Földre teríthető pelenka?

Figyelt kérdés
Meddig használtok egyet? Ha rá pisil az is magában tartja, vagy hogy kell ezt elképzelni? Még nem vettem ilyet soha.
2016. dec. 20. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne is vegyél. Ha öreg a kutyád, vizelettartási gondjai vannak, akkor jó. Egészséges kutyának nem való.
2016. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem vegyel neki, ettől nem lesz szobatiszta sosem.
2016. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Az én kutyám teljesen szobatiszta lett es ilyen pelenkat használt!

Szerintem jó találmány ha elmész valahova/berakod a helyére mert nem érsz rá. Így nem szívja fel a parketta a Pisti meg a kövön sem marad rajta.

2016. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Olyan, mint egy női betét. Rápisil, a pelenka pedig beszívja. 1-2 kölyök pisinél nem tud többet magába szívni, de egyébként szerintem is felesleges. Ha kidobod a kukába és nem viszed ki azonnal a szemetet akkor büdös lesz. Aminek te érzed a szagát, abban biztos lehetsz, hogy a kutyád is érzi, és ha nem viszed ki a lakásból, akkor csak azt fogod elérni, hogy összevissza pisili majd a kuka környékét is.
2016. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 evimeri ***** válasza:
51%
Kutya pelenka. Ha nem idős kori inkontinenciáról van szó, akkor sétáltatni kell. Olyan nincs, hogy nincs idő a kutyára, akkor nem kell kutyát tartani.
2016. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Felesleges. A kutya nem tudja megkülönböztetni a pelenkát az előszobaszőnyegtől (bármilyen szőnyegtől, takarótól stb.) arra is rá fog csinálni, aztán nem érti, hogy miért kap. Neki ugyanaz.

Ha kicsi kutya, akkor sok séta, és a KINT-et jutalmazni, és ha bent csinál, akkor nem pofon, nem vered (miért is kéne? Miért érezne bűntudatot egy pisi miatt? Neki tök természetes, az hogy bent csinált, hát puff, nem tudja még, hogy mi az hogy kint, mi az hogy bent, amíg meg nem tanítod neki.) takarítasz. Séta, sokszor. Alvás és játék után általában kell, de kb, 3-4 óránként.


Ha öreg kutya, akkor is, több séta, a becsúszott balesetet feltakarítani.

2016. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért gondoltam, hogy kipróbálom, mert lassan 5 hónapos (kb. 2 hete van nálunk) és inkább bentre pisil mint kintre, és nem értem, hogy miért. Ez már ilyen végső kétségbeesés volt. Inkább arra, minthogy aláaknázza a lakást. Olyanokat csinál, hogy kinyitom neki az ajtót, hívom, és ha hideg van visszafordul, beszalad a fürdőbe és a szőnyegre pisil. Akármi van a földön az tuti ázik. :( Nem tudom hogy nevelte az előző gazdája.

2016. dec. 20. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Dícsérd meg ha kint csinál. Meglásd, hamar megtanulja, hogy kint a jó.
2016. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!