Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az ACC spanyol...

Mit gondoltok az ACC spanyol tápról?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék,és észrevételeket, legjobban az Energy érdekel:)
2010. máj. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám utálta... A zöld színűt kapta, de (addig mindent megevett) nem ízlett neki...
2010. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam bejött.Bár az én ebem mindent megeszik, csak a táljában legyen. Végtermék minimális.41 kilós kutya, sulizás mellett napi 35-40 dkg.

Ennyire futja a pénztárcából.

De ettől még nem biztos, hogy a tiednek bejön. Akár emésztésben, akár a kondíció tartásában.

2010. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nekem dog chow-t kap, vagy premier high 5öt...azok is ilyen közép kategóriás tápok..de megláttam egy ismerősömnél, és olyan jól nézett ki, ráadásul nem olyan nagy szemes mint a DC...ráadásul a DC a kutyám egyre jobban unja..:S
2010. máj. 3. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán az ismerősöddel egyezzél meg, átad neked pár kilót, vagy max a fele zsákot. Annak elfogyasztása után már kb meg tudod állapítani, milyen hatással van a kutyádra.

Bár az enyémnek a sima tápnál kissé laza a széklete, de csirkefej hozzáadásával "gurulós" a végtermék. De ez annyira egyéni dolog......

Van, amikor zabpelyhet keverek hozzá. Az is fog nekünk kissé.

2010. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

háát, én is keverem neki, hol vízzel plusz kenyérrel, hol joghurttal, hol tejföllel, hol egy tojással, meg levessel, mikor mivel:)

de annyira szeretik az ő kutyái...lehet megpróbálom:)

2010. máj. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!