Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyósom kiengedte a kutyát...

Az anyósom kiengedte a kutyát az erkélyre, ahol a földön volt 1 serpenyőben fél liter hideg sütőolaj, amit a kutya egy az egyben kinyalt. Hányt azóta 1x. Szerintetek vigyük orvoshoz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
En mimden felekeppen elvinnem
2016. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen méretű kutya?

Egyébként kihányják és hasmenést is okoz. Diéta , vagyis semmi kaja ma és akár holnap is. Utána főtt rizs, főtt hús.

2016. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fosni is fog, orvos felesleges.
2016. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél litertől nem lesz nagy baja, mondjuk nem tudom mekkora a kutya. Az én 23 kilósom is bekarmolt egyszer jó egy litert anyóséknál, nem hányt, de jó másfél napig ment a hasa. Szerintem ha hányt, akkor a java tán kijött. Hasmenése még tuti lesz. Koplaljon kicsit, eseteleg ha érzékenyebb a gyomra, akkor utána 1-2 napig diéta: főtt rízs és csirkemell (só nélkül ofkorsz).
2016. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincs valami lappangó hasnyálmirigy/epe/máj problémája nem lesz baja.
2016. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Golden Retriever.
2016. dec. 25. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog a hasa. Víz mindig legyen előtte, de ha nem iszik, akkor doki, mielőtt kiszárad.
2016. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dobermannom borított fel egy másfél literes üveg olajat... aztán, ha már fel volt borulva, egy jó részét felnyalta. Mire hazaértem, össze-vissza hányta-fosta a lakást szegény, ráadásul belement az olajba, és szét is horda. Komolyan egy hétig takarítottam, és még mindig olajosnak láttam a követ...

Viszont a kutyának semmi baja nem lett. aznap és másnap nem adtam neki már semmit enni. A rákövetkező nap meg rendesen etettem. Semmi baja nem lett.

2016. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányni és fosni fog. Orvos felesleges, ma már ne kapjon enni semmit, csak inni vizet. Holnap pedig még diétás kaját kapjon.
2016. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hgwell ***** válasza:

Aztán azt hiszi a kutyus a további napok frissen tálalt sültjei miatt mindig ki kell nyalni 1 fél litert mert az a jó és kapja a jó dicséretet: ,,Jó kutya vagy, ügyes kutya vagy, csak idd tovább!" Aztán ha még egyszer kinn marad az erkélyen csodálkozik nincs olaj vagy lecsúszott róla.

Egyébként kell orvos mert a vére, a szíve, a koleszterin miatt és a kiválasztódás (epe/máj/mellékvese) szerepe a veszély. Lehet csak 1 hét.Lehet csak 1 nap de lehet,hogy évek.A kutyák szervezete erősebb mint az emberé kivéve ha valami drogos a gazdi úgy elvével, mert akkor olyankor mindenki legyőzhetetlen,rettenthetetlen.Nem hiába afrodiziákum.Melatonin és adrenalin túlfokozódás kombinációja amitől "kisülhet" az agy.

2023. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!