Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyam bőrével?...

Bana12543 kérdése:

Mi lehet ez a kutyam bőrével? (kép a leirásban)

Figyelt kérdés

sziasztok.a kutyám mindket hátsó combjain,nehez megmagyarázni,a bor besotetedik es olyan varacskos fele a bore.az orvos nem tudta megmondani mi az,azt mondta biztos a kutyataptol van.azota eukanubat egy eve,de meg mindig ott van neki.nemet juhász,3 eves


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. dec. 28. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El kell vinni normális állatorvoshoz (aki vesz bőrkaparékot, azt laborba küldi, valamint csinál vérvizsgálatot, allergiatesztet is).
2016. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ylyria ***** válasza:
A combján? Az én kutyám füle szokott így kinézni, de tudom, hogy azért mert kidörzsöli. Nem tudom, hogy nálad fenn áll-e ez a lehetőség, de remélem segítettem.
2016. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szia! Nem vagyunk dokik.. csak saját tapasztalatot tudunk megosztani, ezért ne vedd 100%-ra ... de nálunk ez atka jele volt. Kaptam rá ampullát amit heti 1szer vízbe kellett tenni és megfürdetni benne a kutyámat.. büdi volt nagyon de el is múlt 3 hét alatt.
2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek aki veszi a fáradságot és foglalkozik az témával

néha ugy gyengén ragja,olyan aprora,mint amikor bolhákat harapdál össze,anyum szerint biztos attol van ilyen véralfutasa.de szerintem ez nem attol van

esetleg azt a furdo cuccot megtudnad irni a nevet,hatha segit

2016. dec. 28. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg buzmirigy? Akkor is szoktak a fenektajat ragcsalni.
2016. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A szer neve : Taktik. De nagyon óóvatosan kell vele bánni, mert nagyon erős! 5 liter vízben kell elkavarni és én úgy csináltam, hogy egy pohárral locsolgattam az egész testét vele egy jó 15 percig, meg benne ült persze.
2016. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom,kiprobálom,de akinek meg a kép alapján ismerös a bőrbetegség,nyugodtan irjon.majd holnap megdorzsolom,hogy van e valami szaga
2016. dec. 28. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:

ne használj tacticot, amíg nem tudod, mi a gond. Az állatorvosod nem áll az orvoslás magaslatán, ha megelégedett annyival, hogy biztos, táptól van és vége volt a vizsgálatnak.

Vedd a fáradtságot és vagy állatkórház, vagy nagyobb klinika meglátogatásával derítse ki orvos, mi az elváltozás oka.

2016. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
rüh atkára tippelek
2016. dec. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Tudok nagyon profi, bőrbetegségekre(is) specializálódott, korrekt dokit, ha esetleg érdekel. Annak idején bejártuk a fél országot egy bőrbetegséggel, amire majdnem ráment a kutya, nyilván nálatok nem ilyen vészes a helyzet, de akkor bukkantunk erre a dokira, akiről azóta csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.
2016. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!