Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak számomra idegesítő, hogy...

Csak számomra idegesítő, hogy akármerre nézek a facebookon, mindenhol csak kutyák és kutyák?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 19:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Ó hát biztos nem vagy ezzel egyedül... engem meg az zavar, hogy felnézek most és mindenhol csak eljegyzés és eljegyzés .. :D ..

mindenkit zavar valami......vagy valaki ...

2016. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az is vicces, de hát manapság mindenki celeb.
2016. dec. 28. 20:03
 3/17 Ylyria ***** válasza:
89%

Miért jobb lenne, ha mindenféle Facebook-p.i.cs.á.k lennének azzal a szöveggel, hogy 1000 egy éjszaka?😅

Amúgy tényleg miért zavar?

2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert sok megosztóról ordít a tény ,hogy egy kutyát többe néz mint egy embert. Persze van követés leállítása.
2016. dec. 28. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az bosszantó, hogy mindenki kirakja a karácsonyfáját. Ha elmegyünk az iskolából kirándulni akkor szinte mindenki kirak egy képet cseck-innel. A párkapcsolatok szinte virtuálisak, az ünnepek, szülinapok is megtekinthetőek ott.

18/L

2016. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 evimeri ***** válasza:
86%
Én is többre nézem a kutyákat mint nagyon sok embert. Sőt. Az állat nem alakoskodik, nem színészkedik, nem játsza el hogy szeret, nem érdek barát. És még sorolhatnám a sok pozitívumot ami nagyon sok emberből hiányzik.
2016. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó vagyok. Engem a kutyusos posztok nem zavarnak, mert aranyosak, de az igen ha egy személy hetente képet rak ki a kutyájával.
2016. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
A csücsörítős képek sokkal idegesitőbbek voltak
2016. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Ment a pacsi evimeri nek



"Mert sok megosztóról ordít a tény ,hogy egy kutyát többe néz mint egy embert"


Mert talán egy eb nem gondolkodik el rajta,hogy hogyan b****on ki legjobb barátjával vagyépp a munkatársával?

2016. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Óh én nem akarom senki véleményét megváltoztatni, sem elítélni. Én csupán kíváncsi voltam, vannak e akik egyetértően, allergiásak már a sok hülye posztra.
2016. dec. 28. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!