Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak számomra idegesítő, hogy...

Csak számomra idegesítő, hogy akármerre nézek a facebookon, mindenhol csak kutyák és kutyák?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 19:58
1 2
 11/17 anonim válasza:

Első vagyok... egyébként sok esetben én is többe nézek egy kutyát .. mert a kutya teljes mértékben a "gazdájától" függ... ameddig egy ember magától.. nem minden esetben, de minden esetben tud tenni magáért.. :)

Úgyhogy ahogy először is írtam.. mindenkit zavar valaki vagy valami :D Minek bosszankodsz ilyenen ? :D

2016. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A szélsőséges állatbarátokat akartam picit bosszantani ezzel a kérdéssel :D
2016. dec. 28. 20:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar... Inkább jobban hogy az ismerőseim vállalhatatlan képet tesznek ki magukról aztán kommenekbe meg megy a sziivecske meg a "jól nézel ki","De szép *.*" és hasonlók. -.-" De a kép nem minőségileg rossz hanem egyenesen gáz...


Persze Mindenkit más zavar, meg tudom érteni ezt is.

2016. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
13# vagyok. Tudod az más helyzet ha uszítod a fellekett. Illyet pl. a kutya nem csinál, ez megválaszollja azt is, miért tartjuk többre a kutyát mint az emberek 60-70%-át
2016. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tisztában vagy, azzal hogy hogy működnek a közösségi oldalak. Minden egyes kereséssel, meglátogatott oldallal a böngésződ sütiket ment el. Mivel a közösségioldalak fő bevételi forrása az irányított reklámok, posztok így aki sokat keres kutyákra annak kutyás hirdetéseket, csoportokat és bejegyzéseket prioritással fogja mutatni és ez igaz más témákra is.


Ha pedig az ismerőseid/csoportok/oldalak rakják ki ezeket a képeket, bejegyzéseket akkor javaslom a törlés/kilépés/leiratkozás gombot.

2016. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Sőt! Sokkal jobban érdekel, mint a sok kis p*csa a nagy angol idézetes képeikkel, amikor egy szót se értenek angolul és olyan sötét az elméjük, mint egy kút mélye :D . De ha te ilyenek szeretnél látni a facebookon akkor áldás reá. Na szóval én inkább nézek kutyákat a gazdáikkal, akik igazán szeretik egymást, mint, hogy nézek kis 10 éves k-rvákat akik igazán még az anyjukat se képesek szeretni, de 20 éves palijuk van. Szóval kinek mire van igénye. És általánosságban elmondható, hogy akik többre tartják a kutyákat, mint az embereket, azok az igazi, nagybetűs EMBEREK.
2016. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem az ostoba hülye*icsák sokkal jobban zavarnak akik uszìtani akarják a szélsőséges állatbarátokat... 😃
2017. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!