Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennétek innen kiskutyát?

Vennétek innen kiskutyát?

Figyelt kérdés

www.reedygold.hu

Nekem nagyon fura hogy coopert azóta nem viszi kiállitásra mióta megvan daisy és ez van gillel is. Amugy nekem minden más szimpatikus csak olyan mintha a régi kutyákkal nem foglalkozna. Ti vennétek innin kutyát?


2010. máj. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális kennel. Van bemutatkozás, és persze életképek, ami megmutatja milyen körülmények között nevelik a kutyákat.
2010. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a honlap alapján nekem rögtön igényesnek tűnt.

ha beírod pl.google-ba kihoz pár dolgot róla és mindegyik pozitív.

Az, hogy Coopert már nem viszi annyit ide-oda az szerintem egyszerűen azért van mert a kutya már 6 éves, gondolom amit ki lehetett azt kihozta belőle, és most már a fiataloké a pálya, már nekik kell bizonyítani.

Szóval nekem összességébe szimpatikusnak tűnnek.

2010. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a pénz miatt nem viszi. Attól,hogy nem viszi kiállításra,még foglakozhat vele,de az is lehet,hogy a kutyái nem érnek el elég jó helyezést.

Sajnos az idei évben én is egy kutyával tudok "nyomulni". Így ha a fiatal kanom eléri a juniur champion címet,utána kisit "félreteszem" és a szukámat fogom hordani.

2010. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Nem, mert eszemben sincs goldent venni. :))

Ezek a kiállítási eredmények egyébként semmitmondóak, a legtöbbjét mkszen szedte össze, normál kiállításon egy championhoz elegendőt sem tudott összekalapálni.

De attól még szeretheti a kutyáit, szűrési eredményeket is mintha láttam volna.

Ha csak hobbynak szeretnéd, nincs gond velük, a kiállítások sztárját ne itt keresd.

2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Én nyugodt szivvel felkeresném.

ha már a kutyának megvan a HJCH, és a HCH eredménye, utána már felesleges kiállitásra vinni. De itt látok munkavizsgákat, fajtakiállitást, szüréseket, szerintem jó kennel.

2010. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!