Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ott hagyjátok (vagy hagynát...

Ti ott hagyjátok (vagy hagynátok) a kutyátokat a kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Mi egy ismerősünkhöz hordjuk, és végig ott vagyunk és nyugtatjuk a kutyust. Viszont hallottam olyan kutyakozmetikusról is, aki elvileg elaltatja vagy elbódítja a kutyát, és ott kell hagyni nála és majd a megbeszélt időre visszamenni érte. Hát nem tudom, nektek mi a véleményetek erről?
2016. dec. 30. 22:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, erről jutott eszembe, szombathelyi vagyok. Én nem ismerem a hölgyet, meg nem is akarok állást foglalni.
2017. jan. 1. 17:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a cikk az érme két oldala: eltört a kutya álkapcsa, kozmetika alatt. Ilyenekkel vigyázni kell, sajnos ezek előfordulhatnak, de nem kibúvó az, hogy a szolgáltató takarózik, mi is történt. De előfordul, ahogy az is, hogy levágják a fülét, a nyelvébe vágnak stb. Nagyon figyelni kell erre, de előfordul.

Takarózni gerinctelenség. Igen, itt az adott kozmetikus volt a hibás.

De itt a másik oldal: elaltatták a kutyát, mert nem tudták a műtétet vállalni. Ilyen helyzetben, ha orvos lennék, először is felkeresném a fajtamentést, vagy valami hasonló lehetőséget keresnék, nem pedig egyből elaltatnám.

Minden oldal hibázott, de valljuk be, nagyon sok a kozmetikus manapság, a negyede kontár, a másik háromnegyed szív az ilyenek miatt, akik kikötik a mocorgó kutyát, meg figyel rájuk nagyon-nagyon.

2017. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy a kozmetikusnál történt?

Amúgy én akkor se hagynám ott sehol. Nyugtatni lehet tényleg nem jó, de annyira szerencsére nem parázós a mienk. Én azt viszont nem hiszem, hogy nyugodtabb, ha látja, hogy ott hagyjuk.

2017. jan. 1. 19:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi otthagyjuk. Mondjuk nagyon megbízható és nagyon kedves a kozmetikus ahova járunk. Reggel beadjuk, és este érte megyünk. Ezt vele is megbeszéljük, a kutyus meg kibírja (és szeret oda járni).
2017. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!