Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó eledel a royal...

Szerintetek jó eledel a royal canin egy pici mopsznak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemsokára lesz egy mopszom és még nem tudom jo e a Royal Canin a mopsznak.

2017. jan. 1. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A Royal Canin iszonyatosan drága...

Egyszer kipróbáltam a kutyámnál,1 hézt etetés után elviselhetetlen szájszaga lett és rendkívül sokat szelelt. Nagyon büdöset

2017. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2017. jan. 1. 16:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Van valami amit ajánlanál?
2017. jan. 1. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Először veszel olyan tápot, amit a tenyésztő etet.Utána veszel hozzá majd olyant, amit az itteni ajánlatokból kiválasztasz. Majd elolvasod a neten, hogyan kell áttérni egyik tápról a másikra.
2017. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó táp. Sok helyen szidják, személyes tapasztalatom nincs, de nem szimpatikus táp. Reklám az van mögötte, azt fizeted meg és nem a minőséget.

Ott van az Orijen, Acana, Platinum, Taste of the Wild, Brit Care vagy esetleg Josera, Happy dog, Brit Premium, Farmina N&D , Real Nature .

Minden kutya más, más az is, hogy milyen tápokat bír a szervezetük. Van olyan kutya amelyiknek az Orijentől foltokban hullott a szőre, neki túl erős volt ez a táp, más kutyának meg mindentől megy a hasa csak az Orijentől nem. Szóval ezt így nem lehet kiszámolni, hogy a te kutyádnak melyik a jó táp, de azok közül válogass amiket felsoroltam. Pedigreet, Chappit, Morzsit és hasonlókat felejtsd el, szarok.

Minél több egy táp hústartalma és minél kevesebb a gabona, annál jobb.

2017. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A royal szerintem nem az ordog tapja de teny hogy draga es van jobb.


Mi most real naturet vettunk az akcioban es nagyon imadjak a kutyak. Megprobaltuk az atallast ahogy a nagy konyvben meg van irva. Az lett a vege hogy a realt kiettek a regit bent hagytak. De igy se lett se hasmenes se semmi.

2017. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rc egy hatalmas tápcsalád. Az átlag tápjai nagyon nem jók, a fajta tápok valamivel jobbak, de szerintem azt sem éri meg használni. Viszont a starter és a sport tápjai az élvonalban vannak minőségben, és árban sem rosszak.
2017. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Josera, Dog Chow, Happy Dog, Eukanuba.


Ezeket ismerem, olcsóbbak, beváltak.

2017. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!