Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebből meg lehet élni vagy...

Ebből meg lehet élni vagy hülyeség belekezdeni is?

Figyelt kérdés

Ha valaki állatorvosi asszisztensként dolgozik hétköznap hétvégén pedid kutyasuliba dolgozik az meg tud élni?

És átlagosan mennyit kereshet?

Én átlag 250ezret számoltam.

Állatorvosi asszisztens kb. 140e

Kutyakiképző 110e.

Összesen 250e. Kb. Ennyire lehet szamitni vagy kevesebb/több?


2017. jan. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezek az osszegek honnan jottek? Inkabb valami ilyesmi: asszisztens: 90 ezer, kutyasuli jo esetben par ezer forint havonta.
2017. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy,hogy hol élsz. A keleti határon biztosan kevesebb, mint Ausztria közelében.

Meg azt is vedd figyelembe,hogy hétvégén ha dolgozol kutyasuliba,akkor az csak maximum 8 nap, nem kapsz érte teljes fizut, nem egész hónap..

Meg én azt is átgondolnám,hogy biztosan akarsz a 7 minden napján dolgozni?

Én egy szakmát választanék és abba igyekeznék mindent beleadni,minél jobb lenni benne.

Gondold át,hogy melyikre van inkább igény és melyikben több a lehetőség..Meg hogy melyik illene jobban hozzád.

2017. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, rosszul irtam. Valoszinuleg joval kevesebb lesz, mint 90.
2017. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezt honnan vetted? pl:"Kutyakiképző 110e. " Én ezzel foglalkozom, de nem jön ki ez az összeg!
2017. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kevés helyen fizetnek a kiképzőknek az iskolákban.
2017. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az asszisztens jó ha valamivel a minimálbér felett van, vagy 90 ezer körül max. (ez rendelőtől is függ). A kutyakiképző hát az már más tészta az forgandó, attól függ mennyi "kuncsaft" van. pl. az egyik hely ahova járunk 1000 ft/alkalom. Na most az oviba (mi még ide járunk) átlagosan vagyunk 5en+ a suliban is 5en ez 1 nap 10.000 ezt szorozzuk be 4-el az 40.000 plusz egy hónapra. Mondjuk itt ez a 2 csoport van és ugyanaz a kiképző tartja. Persze a nagyobb sulikban ahol van sok csoport ott lehet valamivel több jut (bár ilynkor a kiképző is több)
2017. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso, a legtobb ilyen helyen a kikepzo nem kap fizetest...
2017. jan. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért azt ne godndold, hogy a kiképző az iskola vezetőjének a 2 szép szeméért dolgozik. Valamennyit kap, de az valóban nem sok.
2017. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!