Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a kutyám szeme mellett közvetlen van egy barna színű valami, elég nagynak látom, mintha be lenne fúrodva. Talán kullancs lehet?

Figyelt kérdés
De azok nem szoktak testszínűek lenni, vagy mégis? Próbáltam kiszedni, de nem tudom, a kutyát is irritálja. Van valakinek tippe mi lehet ez? Puha is, valami bőrszerű. Most meg vagyok ijedve kissé
2010. máj. 4. 00:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kullancs, szedd ki
2010. máj. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úristen,tényleg?De elég nagy,és ha beletöröm?yORKIm van egyébként
2010. máj. 4. 01:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz,nézesd inkább meg,ha kullancs akkor majd ő kiszedi fillérekért,de az is lehet,hogy pénzt sem kér érte.
2010. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
kullancs. magyarán az a szerencsétlen állat kénytelen elviselni annak a csúnya, semmire sem jó yorkinak a vinnyogását... szegény kullancs... :)
2010. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

En csipesszel szoktam kiszedni.

Mindenfele vedelem ellenere is evi kettot legalabb benyalunk.

A tovenel fogd meg, meg a bort a kutyanak ket ujjal nyomd le, es szedd ki. Nem ordongoseg.

De ha felsz tole inkabb orvos szedje ki, mert ha nyomorgatod akkor kopni fog, es ha fertozott az nem tul jo.

2010. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
kullancs...csak ha megszívja magát akkor nagy és ocsmány lesz, ez már gondolom az a fázis...szemöldökcsipesszel ki tudod szedni
2010. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Te bameg mekkora poenpatron vagy!
2010. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hú,nem tudom,láttam 1-2napja hogy nagyon bizergálja a szemét,de nem láttam ott semmit,de ha kullancs,akkor még ilyen nagyot nem láttam!De csak az lehet szerintem,kicsit véres is a szeménél körülötte..De ilyen testszínű undorító valami benn a szeménél,fúúúj,remélem nem lesz tőle baja!
2010. máj. 4. 01:09
 9/20 A kérdező kommentje:
01:07 Na majd ha lesz valami hozzátartozódban egy kullancs,na majd akkor is ezt mondd okoska
2010. máj. 4. 01:12
 10/20 anonim ***** válasza:
2 napja zabál a kullancs, persze, hogy nagy
2010. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!