Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kutyát, ma már 11 éves. Kistestű, mudi keverék. Eszméletlen aranyos és játékos még most is. Pár hónapja elkezdett öklendezni, doki azt mondta nagy a mandula, de nem lehet kivenni, mert túl öreg. Azóta folyamatosan gyulladt a torka, szinte naponta fordulnak elő ezek a görcsös öklendezések, néha 40 percig is. Aludni is alig tudunk tőle. A legjobb lenne nem hagyni tovább szenvedni. Egy a bibi, apu a hivatalos gazdi, aki hallani se akar róla. A kutya anyut meg engem szeret, ezert a mi jelenlétünkben gyakrabban öklendezik. Apu alig hallja, ráadásul keveset van vele. Normálisan nem lehet beszélni mert ordítani kezd, azt higy ezzel együtt kell élni meg ezt csak bebeszéljük. Nos, harminc vagyok, nem szoktam magam hagyni de ha bmit teszek önhatalmúlag, apu azt hátbadöfésnek érzi. De az állat szenved. Valaki aki okos?
2017. jan. 4. 11:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vidd el te másik orvoshoz.
2017. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!