Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlen fejbe rúgtam a...

Véletlen fejbe rúgtam a kutyám, lehet baja?

Figyelt kérdés
szóval séta közben mivel a grabanc rázás nem hatott rá gondoltam lábbal a mellkasa elé nyúlok és vissza húzom, de nem jött össze mert hirtelen lehajolt és előrébb ment. Azóta elég 1x rászólnom és jön szépen láb mellett de borzasztó lelkiismeret furdalásom van :/ lesz ettől bármi baja? nem rúgtam annyira erősen nem nyüszített vagy ilyen de látszólag érintésre fáj neki, a halándék alatti pofa részt sikerült megrúgni.
2017. jan. 4. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hadd durcázzon...bár szerintem inkább csak most teszi helyre magában, hogy nem az van amit ő akar 3s akkor amikor akarja, hanem biz' oda tudnak csapni neki. NE puncsolj a kutyádnak, attól jobb kapcsolatod nem lesz vele, csak azt éred el, hogy ő lesz a góré. Nem kell a ló egyik oldalán sem leesni, verni nem kell, de ne is engedd hogy ő legyen a főnök. Megnézted, baja nem lett, megy tovább minden. :)
2017. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 vantel ***** válasza:
Zúzódás garantált,mert érintésre fáj. Lelkileg, kapcsolatilag nem egy alkalom a meghatározó hanem a mindenapok.
2017. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Enyém tegnap a zseblámpát fejelte meg a kezemben, de úgy rendesen... Ki akarta kapni a kezemből, sikerült valahogy úgy elrántanom hogy fejbe kapta.. Meglepődött kicsit, hogy mekkorát koppant. Semmi baja nem lett, futott tovább. Futott már neki kocsiajtónak, kerítésnek is. Semmi baja sose, bár iszonyú lelkiismeret furdalásom van nekem is mindig. :) Ha fájt volna, felnyüszít a kutyus.

Egyébként mennyi idős? Ha még kölyök, fogváltás miatt is fájhat neki az a rész.

2017. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11 hónapos szóval a fogváltás miatt már biztosan nem :)
2017. jan. 5. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!