Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyát az utcánkb...

Találtam egy kutyát az utcánkban, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Kb. 2hete találtam egy kis, fekete, félénk kutyust. Összebarátkoztam vele, és elkezdtem neki ételt vinni. Minden nap járok hozzá, és (sajnos vagy nem ) szerintem elkezdett kötődni hozzám, vagy gazdinak tekinteni. Nagyon szívesen hazahoznám, de van 2 másik kutyánk és a szülők nem is engednék. Menhelyre nem igazán tudom vinni, mert úgyis telt ház van. Mit tegyek vele ? Annyira szívemhez is nőtt meg minden. (Miskolc mellett, Sajókeresztúr, hátha valakinek megesik a szíve)

2014. ápr. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vidd a menhelyre, az utcán nem éppen ideális neki.
2014. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szombaton megyek oda (közösségi szolgálat miatt) szóval megkérdezem, de nem fűzök túl nagy reményt hozzá.
2014. ápr. 24. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül kérdezd meg a menhelyt! Nálunk várólista van, ahogy szabadul fel hely, úgy fogadják a kutyákat. Ha várólistára rakják azaz van egy ígéreted, hogy x időn belül "megszabadítanak" a kutyától már nem olyan eget rengető feladat ideiglenes befogadót találni neki.
2014. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy 1. fényképezd le a kutyát 2. tedd fel a netre, hátha keresi a gazdája. Sőt, ha tudsz nyomtass pár plakátot és ragaszd ki a környéken. Ettől függetlenül a menhelyre kerülés életmentő lehet egy kutyának!
2014. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs benne chip?
2014. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!