Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nagyon beteg. Mi...

A kiskutyám nagyon beteg. Mi baja?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, aki nem akart enni. Kihívtuk az állatorvost, aki adott neki injekciót. Már kapott a kutyus 2 injekciót, még kell kapjunk kettőt, de még mindig nem eszik. Az orvos szerint volt egy kis láza, de még ő se mondja, hogy mi van vele. Az injekció fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, csak ennyit tudok. A hat hetes oltást + féregírtót kapott, a nyolc hetes oltást nem kapta, mert az mondta egyik ismerősöm, hogy az nem fontos.


Kérlek segítsetek. Mi van a kiskutyámmal? Már nagyon le van fogyva, folyton a kutyaházban ül, sose jön ki.



2017. jan. 5. 07:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Sürgősen el kéne vinnetek egy rendelőbe!
2017. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

Vidék...

Minek írod ki a kérdést ha SEMMIT nem vagy hajlandó tenni az önsajnálatom kívül?

2017. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, hátha tudjátok mi baja. Nem önsajnálatnak szántam, de már megint elmondom, ha nem érted TŐLEM SEMMI NEM FÜGG. A szüleim azok, akik bármit is tudnának csinálni. Én mégis mit csináljak pénz nélkül?
2017. jan. 5. 09:35
 24/37 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor ennyi. Nem vagyunk távgyógyítók. Vagy meghal, vagy nem.
2017. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos falun igy van. Tőlünk is a legközelebbi állatkorhaz 60 km. Ha beteg lenne, kocsi nelkul...
2017. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Falun sem így van. Ez butaság. Tőlünk 30km az állatkórház. Amikor nem volt autónk akkor megkértük a szomszédot, akinek volt vigyen be minket a kutyával. A benzint kifizettük. Van amikor kevés a kihívott állatorvos, mert mindent nem tud felszerelés nélkül megmondani ő sem.
2017. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most már ezt is tudod, hogy nem pénzelünk ilyen embert, aki szaporít, de még arra sem veszi a fáradságot, hogy minimum 2 oltással, és féreghajtva adja el a kutyát. Ráadásul egy keverékért, akire egy fillért nem költött, hogy volt pofája pénzt kérni?

Ha már a 6 hetes oltását is ti adattátok be neki, mióta van nálatok? 8 hetes koráig el sem szabadott volna választani, amire törvény is van. Annyira szomorú, hogy mindig a kutya szívja meg az tudatlan emberek miatt, akik még ennyit sem tudnak, mielőtt kutyát vesznek... És most nem rád, hanem a szüleidre gondolok, mivel ők a felnőttek, az ő feladatuk lett volna mindennek utánanézni.

De ez már nyilván mindegy, most arra koncentráljatok, hogy a kutya megkapja a megfelelő ellátást.

2017. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%

És attól, ha mi tudnánk is mi a baja, azt hiszed jobban lenne? De egyébként gondolj már bele, a pár szavadból, amiből valóban nem derül ki semmi, honnan tudnánk, hogy az ezer betegség közül melyik lehet? Orvos kell, aki megvizsgálja és kezeli!

A hőmérsékletét pedig mi az, hogy nem vagy hajlandó mérni?


Az oltásokról meg annyit, hogy az védi a kölyökkutyát a petegségek ellen, ha nem adatjátok be, akkor mégis mit gondoltok, hogy majd egy angyalka vigyáz rá? Interneted van, te is utána tudtál volna mézni a dolgoknak, nem pedig csak azt momdani, hogy az osztálytársad szerint mit kell tenni, meg te nem tudtad.

Ennyit a felelős állattartásról. Keressetek fel egy menhelyet vagy állatvédő szervezetet, kérjétek a segítségüket és a kutyát adjátok át nekik. Ti pedig többet ne tartsatok állatot, ha nem vagytok hajlandóak megfelelően gondoskodni róluk.

2017. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a kedves szavaid, igazán jólestek. Nem fogom menhelyre vinni, de megpróbálom rábeszélni a szüleimet, hogy vigyük el egy jobb orvoshoz. Tetszik már érteni, hogy próbálom meggyógyítani? Szerinted minek hívtuk ki az orvost? Porfogónak? Nem gondoltam, hogy nem fog hatni az injekció. És mondtam én, hogy nem vagyok hajlandó megmérni a kutya lázát? Ne forgasd ki a szavaim kedves. Ma fog jönni az orvos, megméri a lázát és rá fogok kérdezni, hogy mégis mi van a kutyáva
2017. jan. 5. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!