Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen helyet csináljak a...

Milyen helyet csináljak a kutyának kint, hogy tesóm ne hurcolja be folyton?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a kutyára. Tesóm eddig anyánál lakott, de most át költözött apához pár hónapja. Meg lett mondva, hogy nem hozhatja be mert fulladok, viszketék, tüsszögök, minden bajom van.

Már vettünk neki kutyaházat, amit a garázsban tettünk.

Este becsempészi, az éjszaka közepén meg paterolhatom ki.

4 hónapos magyar vizsla, a tesóm, 9 éves, tehát felfogja, hogy mi van.

De ő sajnálja, hogy kint van, mit csináljak?



2017. jan. 5. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
62%
Már itt is szaporodnak az elmebetegek, akik képesek egy állatot isteni szintre emelni, és a saját családtagjaikat is elküldenék a búsba a betegségükkel együtt, csak hogy a dögnek mindent megadhassanak... szedjetek ti gyógyszert! Betegek vagytok!
2017. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
67%

"Ennyi erővel senki ne szedjen fogamzásgátlót, lázcsillapítót, antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót se! Milyen hozzáállás ez? "


Finoman fogalmazok, jó? Idióta vagy. Ezek mindegyiket önként, maga miatt szedi az ember. Nem a más kutyaja/macskaja/afrikai ugroegere miatt. Hagy döntse már el mindenki, hogy mikor akarja a mellekhatasok kockázatát vállalni. A kerdezonek pontosan miert is kellene begyogyszereznie magát és vállalnia a mellekhatasokat? Ja, értem. Azért, hogy az elkényeztetett kisteso kutyaja a gyerekkel alhasson, hiszen olyan bűn rossz sora van a fűtött garázsban, ahol még saját kutyahaza is van. Ja. Érthető.

2017. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim válasza:
75%

Mégis mi baja lenne a kutyának márciusig egy FŰTÖTT garázsban? Nem a hóba-fagyba akarják kitenni...

Napközben kell foglalkozni a kutyával, akkor kell tanítgatni, meg játszani vele, nem éjszaka. Érdekes, hogy a tesót napközben nem zavarja, hogy kint van a kutyus, csak éjszakára cibálja be? Akkor úgysem tud vele foglalkozni, szóval értelme nincs bevinni a kutyát, hogy bent aludjon.

Kérdező, én következő alkalommal a tesót is kibacnám a kutya mellé, ha ennyire értetlen.

2017. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

22-es igazad van. Vigye csak el anya. A kutyaházat apa vette, tehat az nem megy anyaekhoz. De ugye nem lesz semmi baja az udvaron a hidegben, hóban, fagyban?

Olvass már ember!!!!

2017. jan. 5. 13:34
 25/63 anonim ***** válasza:
9%
És apád mit fog csinálni egy üres kutyaházzal kutya nélkül? Csak azért mert ő vette? Ne legyen már ekkora szánalmas szarrágó az öreg... :D
2017. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
52%

Úristen most komolyan??? Inkább a tizenéves gyerek szedjen gyógyszert, minthogy a kutya kikerüljön a garázsba, ami fűtött és azon belül még kutyaháza is van?? Nem láncra egy hordóhoz akarják kikötni!!! Ebben az esetben nem lesz a kutyának semmi baja! Mielőtt elmegy a suliba meg miután hazajött simán nála lehet, ha fűtött a garázs kiülhet leckét írni is... Anyira felbsszák azok az agyam akik szerint ha nem lesed a kutyád minden kivánságát, nem feküdhet kedvére a kanapén vagy nem alszika a gazdájával, az már egyenesen állatkínzás. Gondolkodjatok már!!!


Igen nekem is kinti kutyáim vannak egy beagle és egy németjuhász, hőszigetelt kutyaházzal. Igen én is küzdök a szüleimmel, hogy bent lehessenek (a beagle 13 éves, mindig kint volt, és láss csodát makk egészséges, a németjuhász 8 hónapos -10 fokig nem megy be a házába aludni). De azért nem akkora állatkínzás az ha kint van egy kutya, mint amennyire egyesek hiszik!!! Foglalkozni kell velük és ennyi.

2017. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
29%

A vizslát tilos kint tartani..Anno a vadászok is bent tartották, alig van bundája,nagyon fázós fajta.Főleg egy kölyök, 4 hónapos..Én odaadnám olyan helyre a kutyát,ahol jó sorsa lesz.

Téged is meg lehet érteni amúgy,hogy allergiás vagy, de a kutyát is meg kéne érteni,nem kint tartható fajta.

A kettő így nem maradhat,szóval én elajánékoznám a kutyát másnak,ahol bent lehet a házban a gazda mellett a melegben.

Lehet amúgy hipoallergén állatot is tartani.pl törpesün,csincsilla nem allergizál,hibába van szőre

2017. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
43%
Nincs kint utolsó. Fűtött garázsban van. Nem kint
2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan vicces, amit egyes válaszadók írnak, tényleg ennyire nem tudtok olvasni?????????? Egy fűtött garázsban azt hiszem tökéletes helye van egy kutyának. A kutyatartás másik szabálya szerintem, hogy ha egy családba kerül, akkor azt a család minden tagja akarja és a tartás feltételeit együtt határozzák meg. Kérdező belement, hogy jöhet a kutya, ha kint van. Utána kell vele szembesülnie, hogy az ígérettel ellentétben bent is el kell viselnie. Azért tényleg ne tegyünk egyenlőséget egy ember egészsége és egy kutya jóléte közé... (főleg, hogy tényleg jó annak a kutyának...)
2017. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
65%
Egy kölyök kutyát nem hagyunk egyedül. Ez alapszabály.
2017. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!