Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen helyet csináljak a...

Milyen helyet csináljak a kutyának kint, hogy tesóm ne hurcolja be folyton?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a kutyára. Tesóm eddig anyánál lakott, de most át költözött apához pár hónapja. Meg lett mondva, hogy nem hozhatja be mert fulladok, viszketék, tüsszögök, minden bajom van.

Már vettünk neki kutyaházat, amit a garázsban tettünk.

Este becsempészi, az éjszaka közepén meg paterolhatom ki.

4 hónapos magyar vizsla, a tesóm, 9 éves, tehát felfogja, hogy mi van.

De ő sajnálja, hogy kint van, mit csináljak?



2017. jan. 5. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, neked már a kutyás topikban is elmagyaráztuk a szitut régi motorosok, úgyhogy hagyjuk a témát. Nem kell okoskodni senki nem beszélt rólad.
2017. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
4%
Most komolyan nem érted? azért az átlag emberek akik udvaron tartják a kutyáikat normálisan ellátják, csak ugye azokról nem szólnak a hírek. Te meg látom nagyon okosnak hiszed magad drága "régimotoros barátom"...
2017. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
63%
Pont, hogy nem. A nagy magyar átlag moslékon etet, nem sétáltat és szapitól vesz. Nem tudom milyen álomban élsz, de ha ilyen jó a helyzet akkor gyere inkább kutyát menteni aztán látsz csodát bizonyos megyékben.
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
2%
Nem kutyákat kéne menteni,hanem árva,beteg gyerekeket segíteni.A sok kutya bolond inkább kutyáknak adományozik,adja az 1%-ot beteg gyerekeknek meg lehet kupakot,elemet gyujteni.beteg a vilag...
2017. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

Okés ezt mondom, kb mindenhol csak azt látni ahol rosszul tartják a kutyát, mert ahol jól, onnan nem kell kimenteni... Azt értem, hogy nagyon sokan rosszul tartják a kutyákat sajnálom is őket, de Ti egyből mindenkit egy kalap alá vesztek azokkal a mocskokkal és ez tudod mennyire rosszul esi? nem hiszem...

Képzeld járok ki menhelyre önkénteskedni szóval tisztában vagyok a dolgokkal. Jótékonysági koncertet szervezünk nekik, aminek teljes bevétele az övéké.

2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
89%
Miért fáj az neked ha valaki kutyákat ment? Menjél, te meg ments gyerekeket. Attól, hogy mentett kutyám van és néha utalok pénzt cipős doboz akcióban is részt vettem és ételt is osztottam. Te mit tettél a világért? Azon kívül, hogy itt b*zizol? Kicsit több eszed is lehetne mint lehordani azokat akik tesznek is valamit.
2017. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
76%
55-ös ez esetben pacsi. Pont ezért mondtam, hogy nyilvánvalóan nem rólad beszéltünk hanem a magyar átlagról.
2017. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
83%
54-es ide most nem kéne a gyerekeket belekeverni!!! Igen nagyon sok árva/eteg gyerek van, de számukra az állam is biztosít támogatást! az állatmentést minden esetben non-profit szervezet végzi. 21 éves vagyok ifjúsági jótékonysági szervezet tagja vagyok. Segítünk ahol tudunk. lásd menhelynek koncert, gyűjtések árva gyerekeknek, élelmiszergyűjtés nagyon rászoruló családoknak.+ együttműködünk beteg gyerekeket ellátó szervezetekkel. Te mit teszel a beteg gyerekekért az adód 1%-án kívűl??
2017. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
83%
57-es rendben:) tudom, hogy vannak olyanok akikek más fogalmuk van a kutyatartásról sajnos...
2017. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:

Leültünk beszélni, meg lett mondva a gyereknek ha még 1x behozza, a kutya megy anyáékhoz.

Mostmár az ő döntése.

2017. jan. 5. 19:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!