Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen helyet csináljak a...

Milyen helyet csináljak a kutyának kint, hogy tesóm ne hurcolja be folyton?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a kutyára. Tesóm eddig anyánál lakott, de most át költözött apához pár hónapja. Meg lett mondva, hogy nem hozhatja be mert fulladok, viszketék, tüsszögök, minden bajom van.

Már vettünk neki kutyaházat, amit a garázsban tettünk.

Este becsempészi, az éjszaka közepén meg paterolhatom ki.

4 hónapos magyar vizsla, a tesóm, 9 éves, tehát felfogja, hogy mi van.

De ő sajnálja, hogy kint van, mit csináljak?



2017. jan. 5. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Akkor hátha minden rendeződik:) tudom neki is neéz mert szereti nagyon a kutyáját, de ezt most ki kell bírni a valahogy. Legyen kint sokat nála a garázsban.
2017. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
90%

Lehet most en leszek lehulyezve de ha a garazs franko csocsoasztalos stb. Miert nem visztek tesodnak egy kempingagyat oda?! Nekem tok logikus. Kicsit jobban befutotok vagy kap egy elektromos radiatort es kesz.


Mas: allat mentest tamogatom en is. Nyitott a parti, aki akar mentsen gyerekeket.


Nekem az exem cicara volt allergias fulladt tole. Volt ilyen szipokaja. Befogadtunk egy cicat. Egy ideig szipakolta a gyogyszert de aztan valahogy hozzaszokott a szervezete es elmult neki... amugy egy baratnom is igy volt vele 3keresztes macskaallergiaja van meg ket cicaja es semmi tunete...


Ezt nem azert mondom hogy aludj te a kutyaval csak ugy erdekesseg.


Szerintem rendezzetekbe tesodnak a garazst. Lehet meg elvezne is.

2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
61%

nem értem azokat a hozzászólókat akik nem is értelmezik mit olvasnak, csak egyből támadnak. most komolyan mit nem lehet azon felfogni h a kutya fűtött helyen van egy kutyaházban? erre itt páran jól betámadjátok a kérdezőt h nem szabad a kutyát kint tartani. ez milyen logika már? a kölyökkutyával sem éjjel kell foglakozni h muszáj lenne becipelni a szobába. az meg h szedjen gyógyszert inkább ő, teljesen elképesztő.

nem csak az szereti a kutyáját, aki vele is alszik könyörgöm (mondom ezt úgy, hogy reggel konkrétan a kutyával a számban ébredtem, mivel a hideg miatt most bent van, erre kiszolgálta magát ágyilag míg aludtam :D)

2017. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!