Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Istenem mit tettem!?

Istenem mit tettem!?

Figyelt kérdés
A kutyámat magára hagytam amíg elmentem mosdóba. Addig az asztalra ki volt rakva csokis töltelékű keksz. Egy nagylábujj körömnyit benyalt belőle. A keksz kb 7 mm vastag. Amit megevett az kb 4,5x3 cms. Lesz tőle komolyabb baja? Ez az első ilyen amiről tudok. 5 kgs a kutya.
2017. jan. 6. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
:)
2017. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Az enyém egyszer megevett egy egész tábla milkát. Persze ha látszik hogy baja van akkor vidd el orvoshoz.
2017. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, azért nem ciánt evett, maximum hasmenés, de azt is kétlem.
2017. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 vantel ***** válasza:
84%
Nem lesz, de legközelebb ne etesd meg vele!
2017. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Legközelebb jobban vigyázok!:)
2017. jan. 6. 16:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kutyánk hozzánk került, nem akart megmaradni az autóban, amivel hoztuk. Anyum le akarta kötni a figyelmét egy-két kocka csokival, csak az volt nála. Végül az egész táblát becsócsálta (mogyorós volt, azóta kiderült, hogy él-hal a mogyiért), majd békésen lefeküdt az ölünkbe. Igaz, ő akkor 24 kilós volt, de nem hiszem, hogy egy körömnyi csokitól baja lesz egy kutyának. Bár én nagyon ügyelek arra, hogy ne egyen csokit vagy édeset.
2017. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyem egyszer egy borotvat evett meg, es attol se lett semmi baja... fogalmam sincs hogy a feneben nem vagdosta szet meg a szajat sem, pedig eleg durvan meg voltak ragva a pengek, sot 2-t meg sem talaltam (4 penges eldobhato borotva volt)
2017. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
A kutya a trágyát is megeszi.
2017. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
#8 a kutya azért eszi meg a trágyát mert több tápanyag van benne mint ami kaját kap (szakember mondta) a miénk is ezt csinálta és mióta étrendet váltottunk azóta még a közelébe sem megy
2017. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9.: A szagát használja fel a saját szaga elnyomására, mert benne van a vadászösztön. A vadak egy trágyadombtól nem ijednek meg, de a kutya szagától igen. Bele is fekszik, de képes megenni is. Jól táplált, kövér kutya is megteszi neked...


Nem vagy véletlenül állatvédő?

2017. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!