Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Jönnek a bolháááko. O...

S. O. S Jönnek a bolháááko. O Hogyan lehet elkerülni hogy a kutyámba bolha vagy éppen kullancs menjen?

Figyelt kérdés
A kullancsot tudom hogyan lehet kiszedni de árt akutyának ha tele van bolhával? Más módszert nemlehet alkalmazni a bolhanyakörvön kívűl?
2010. máj. 4. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mielőtt használsz valamilyen bolha/kullancsirtó szert, fürdesd meg a kutyust olyan samponnal, ami direkt élősködők ellen van. amúgy azt mondják, a frontlinera már immúnisak a kullancsok. a kiltix nyakörvet sokan dicsérik. vagy egy valamilyen vegyszeres védelem mellé, vegyél egy ultrahangos kullancs/bolha távol tartót.
2010. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ohh.tudod nem könnyű az életem....És milyen egy goldent megkötni oylan h szétszedi a keritést amit nem egyszer csináltunk meg és normálisan ....és tudom hogy nemhellyes de ha egyszerűen nincs rá pénzünk mit szólsz be?
2010. máj. 4. 18:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelező kutyát tartani!
2010. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De egyépként mindegy mert megcsináltatjuk majd valamkor de különbenis nem azt kéne mondanod h majd lesz valami wagy ilyesmi?pff... normális embereknemilyet irnak...
2010. máj. 4. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy majd lesz valami? Te nem vagy képes takarítani utánna, te vagy lusta elvinni sétálni, neked nincs rá időd - ezt mind te írtad. Akkor mégis mit vársz, hogy majd azt írom nem baj ez így tökéletes? Szerintem egy 13 éves gyerek van olyan értelmes hogy fefogja, beismerje a hibáit és akarjon változtatni rajta, tegyen is a kutyájáért (takarítson utánna, foglalkozzon vele stb) És ne hárítsa el a felelősséget mindenféle idióta indokkal. De ezek szerint tévedtem - neked nem való még kutya.
2010. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

buta kis 13éves..mit vársz????wáwáwáháháháhá

ez gáz, mert nekem 13évesen dalmatám volt, de én takaritottam, és benne soha nem volt 1db kullancs sem, meg bolha sem...és féregtelenitve is volt rnedesen...

ez nem pénz kérdése...inkábbnem veszek meg egy csokit, ami lassan ugye 200forint, és veszek egy olcsó bolhanyakörvet, amugymeg ha etetni van pénz, akkor nyakörvre is van...

ne haragudj..kit érdkeel hogy sportolsz? hogy jött ez ide? képzeld én is sportolok, és van a kutyámra bőven időm...ennyit rólad...látszik a válaszaid alapján is hogy 13éves vagy...minek az ilyennek kutya...sajnálom szerencsétlent...az megh hogy kiviszed az erdőbe, és elengeded és 10 perc mulva visszajön, az meg még nagyobb szégyen, hogy nem bírod megtanitani neki, hogy veled legyen..nem hiszem hogy van köztetek gazdi kutya kapcsolat...sőtt inklább szerintem te csak a játszótársa vagy, és nem a falkavezére....ez nagyon durva...ÉS NE MONDD HOGY A SZÜLEIMNEK NINCS PÉNZE...JAJJ HOVA NE SZ*RJAK?HA SZŰKÖSEN ÉLTEK, ELHISZEM MERTT VAN OLYAN, SEMMI BAJ NINCS VELE, DE AZÉRT A KUTYÁT SZENVEDNI HAGYNI...ELÉG ÉRDEKES VAGY..

2010. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!