Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtatiszta kutyát...

Milyen fajtatiszta kutyát ajanlanátok nagycsaládnak!?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk kutyát, de most költöztünk egy hatalmas kerttel rendelkező házba.

Gyerekszerető, barátságos, türelmes kutyafajtát keresünk.

A gyerekek 1,3,4,6 évesek.

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 8. 09:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ha mindenáron fajtatiszta kell, akkor számolj azzal, hogy 200.000-ret rá kell költeni! Vagy vehetsz olcsón szaporítótól, de az olyan is lesz. Nem is értem az a lènyeg, hogy dísz legyen ès a szomszèdok lássák, hogy "fajtatiszta" vagy az, hogy legyen egy új családtagotok akit szerettek?


A berni egyèbkènt jó ötlet, de nem olcsó.

2017. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Bernipásztor,leonbergi :)


de csak is jó helyről, fontos az egészség és az idegrendszer


Olcsón vett kutya orosz rulett,főleg,hogy kisgyerekek vannak!!!

2017. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Off a mi berninket 17 eve vettem anyaek. Mar nem el sajnos. 🙁


De! Akkor kb 70 ezer volt. Pedig meno felmenoi voltak, mind kulfoldrol kb. Ennyire felmentek a tk-s kutya árak???

2017. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Becskereki Béláné válasza:
Szerintem bármelyik fajta megfelel, amit ti szeretnétek. Pároddal közösen meg kell beszélni. Csak kölyök kutyát tudok ajánlani. Ha a gyerekekkel együtt nő fel és családtagként kezelitek, szeretitek semmi gond. Nem szabad engedni, hogy a gyerekek pálcával csapkodják, csak úgy viccből.... Nekem volt kaukázusi, puli, most németjuhász van. Úgy mond kinti benti kutya. Gyermekem van, ráadásul sajnos az egyik kislányom fogyatékos. Soha nem fordultak a kutyák támadólag a gyerekek felé. Én nem engedtem, hogy csapkodják a kutyát. A kölyköt arra szoktattam, mikor evett meg meg simogattuk így nem volt olyan, hogy rálógott volna a gyerekekre, ha véletlen ott vannak mikor eszik.
2017. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%
#23 17 év alatt azért minden másnak is felment az ára nem csak a kutyáknak, egyébként igen megdrágultak.
2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Igen csak 17 eve a szuleim fizetesehez nem.volt olyan elkepzelhetetlen sok a 70 ezer mint most a 300.
2017. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kb egy éve beszéltem golden retriever tenyésztőkkel, 240-260 ezer között mozgott a legtöbb helyen egy kölyök ára.

Egyébként a kutyás társaság ugyanolyan létszükséglet, mint a minőségi kutyafajta.

2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*kutyakaja* akart lenni kutyafajta helyett, bocsi.
2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem is négy gyerekem van egy 2,3,9,12 évesek és nekünk golden retink volt nemrég halt meg lyme kórban.most egy leonbergerünk van és nagyon jó.ha a nagytermetű kutyus is szobajohet [70-80 cm magas] aakor a leonbergert ajánlom.miért? azért mert gyermekbarát 10 méterre tovább nem megy a gazdajatol,hiaba nagy birja a lakást is [ha lakásba laksz] meg hát nagyon szép és nem is olyan drága [50-80e ft] ugyhogy vagy leonbergi vagy reti
2017. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
50-80 000ft?? Légyszíves ne bíztasd az embereket arra hogy szaporítótól vegyenek kutyát...
2017. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!