Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthoni kutyakiképzéshez...

Otthoni kutyakiképzéshez milyen irodalmat tud átok ajánlani a modern, szelíd jutalmazásra építő módszer bemutatására, megtanulására?

Figyelt kérdés
Könyvek, jegyzetek videók is érdekelnek. A hagyományos kiképzés anyagai nem érdekelnek.

2017. jan. 9. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Cesar Millan a legjobb, rengeteg híres kutyakiképző elismeri a munkáját és módszereit !! Tv-ben, youtube-on megtalálod, illetve vannak könyvei, dvd lemezei is ! Sok sikert!
2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a hatodikos irodalom a legjobb. ;)
2017. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az általa adott választ! Hálás vagyok az anyagokért, és várom mások ötleteit is, így legalább lesz egy olyan oldal, ahol mások is találnak ebben a témában egy összeszedett anyagot.

Külön örülök, hogy egy hatodikas is megtalált, annak is, hogy tetszik neki, lenyűgözte az Egri csillagok. Külön öröm, hogy a kutyákat is szereti, hiszen olvasgatja a kutyás kérdéseket is. Eszembe sem jutott, hogy egy felnőtt ilyen választ adna, :-D hiszen aggodalomra adna okot, hogy "leragadt" hatodikban..:-D, és nehezen tudta értelmezni A kőszívű ember fiait, vagy a Légy jó mindhalálig című műveket. :-D Na és akkor még nem is beszéltem a középiskolai kötelezőkről!:-D Mindenesetre jót röhögtem, és én sem bírtam kihagyni..:-D :-D

2017. jan. 19. 23:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Emily Larlham (Kikopup) videóit tudom ajánlani.


https://www.youtube.com/user/kikopup/videos


Ő klikkerezik és nagyon jól levezeti, hogy mit, miért, hogyan kell csinálni és rengeteg videója van.

Ha alapvető engedelmességre vagy trükkökre akarod tanítani a kutyádat, akkor őt mindenképp tudom ajánlani.

2017. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
További javaslatokat kérnék! Az eddig ajánlottak nagyon-nagyon jók, de hátha tudtok még...! :-)
2017. okt. 17. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!